Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak eredendően gonoszabbak?

A férfiak eredendően gonoszabbak?

Figyelt kérdés
Nem feminista vagy provokatív célzatból tettem fel a kérdést. Szerintetek a férfi nem hajlamosabb az agresszióra, gonoszságra? Gondolok itt a háborúkra például, nők iránti erőszakra, a tömeggyilkosok, vagy bűnözők többsége férfi, a családon belüli erőszakot elkövetők jelentős része férfi, nők ill. gyerekek életét képesek tönkre tenni, több férfi lép félre mint nő, egy szimpla kapcsolatnál is sokszor a nő húzza a rövidebbet (majd hívlak baby és társai)...Sok gonosz nő is van, de én úgy látom, hogy férfiból összehasonlíthatatlanul több. Mit gondoltok?
2010. nov. 10. 00:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos ez tényleg így van. Szerintem a tesztoszteron izélgeti az agyukat. Biztos ez az oka az agressziónak.
2010. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonosznak mondanám, de szerepénél fogva agresszívabb. Evolúciós fejlődés.
2010. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sok nő fejben gonosz,míg a férfiak inkább testi erőfölényket használják ki,bár manapság néha forditva van,és a nő veri a férfit... Döntelelen szerintem az állás...
2010. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%
Az első 63astól elhatárolódok. Ilyen hülyeséget én sosem írnék, mielőtt még összekevertek. (2. voltam)
2010. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem gonoszabbak a ferfiak eredendoen, viszont sokkal kevesebb empatia es emocio van bennuk. Ettol masok a nokhoz kepest, de ha itt tartunk, akkor a nok is gonoszak, csak mas szempontbol. Mert pl. ott a pletykalas, ami inkabb a nokre jellemzo...szoval a gonoszsag szot nem hasznalnam. Inkabb azt mondanam, hogy a ferfiak alt. nem tul empatikusak, szegenyebb az erzelmi vilaguk, ezert nincs bennuk sem pozitiv, sem negativ iranyban annyi erzes, mint egy noben (irigyseg pl.).


(no vagyok es nem vedeni akarom a ferfiakat)

2010. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
52%
"A nők eredendően hülyébbek?" Nem himsoviniszta vagy provokatív célzatból írtam meg a választ... Remélem érted, tudod ezek csak előítéletek.
2010. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatból írtam azt amit írtam. A párom egy időben szteroidozott, hát számomra is hihetetlen volt hogy mire képes a megemelt tesztoszteron szint. Tört, zúzott, olyan sértéseket vágott a fejemhez hogy nem hittem a fülemnek, még a saját felettesének is nekiment a munkahelyén, és mindent teljesen ok nélkül. Egyértelműen a megnövekedett tesztoszteron volt az oka, nem csak nála, más testépítéssel foglalkozó emberkéknél is ugyan ez volt a helyzet. Egyébként már nagyon sok kutatás született a tesztoszteron és a férfiak agresszívitása, és deviáns viselkedése közötti összefüggésről, úgyhogy ha engem lehülyézel, nálad vagy nálam sokkal okosabb és hozzáértőbb embereket hülyézel le. Ennyit erről. Csókollak.
2010. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

de a "női gonoszság" pl pletykálás még nem eredményez atombombát pl, vagy meggyilkolt, vagy megkínzott embereket, gyerekeket, lerombolt városokat és még sorolhatnám.

Utolsó előtti, nem nem értem...én tényekkel tudom alátámasztani, hogy átlagban több gonoszságot visznek véghez. Akinek nem inge ne vegye magára, nem kell felháborodni

2010. nov. 10. 00:28
 9/50 A kérdező kommentje:

az pedig hogy a nő veri a férfit elenyésző.....direkt beleírtam a kérdésbe, hogy "átlagosan"...nyilván van egy két kivétel, de arányaiban sokkal több a férfi aki bántalmazza a családját (fizikai, lelki terror.)

a tesztoszeronos dolog amúgy nem hülyeség, lehet benne igazság, nem kell hülyézni a másikat

2010. nov. 10. 00:30
 10/50 anonim ***** válasza:
51%

Igen a férfiak eredendően agresszívabbak. És nézzétek meg az első nem-tudom-mennyi körözött emberből hány férfi és hány nő. Férfiak sokkal több bűncselekményt követnek el, mint nők.

De például a saját környezetemben is azt tapasztalom, hogy a férfiak sokkal bunkóbbak, egyesek lelkiismeretfurdalás nélkül beszólogatnak bármit bárkinek, még ismeretlenek is. Az pedig, hogy a nők fejben gonoszabbak nem igaz. Akkor miért nem gazdagodott meg már sok nő furkálódással, csalással?? Férfiak még jobban tudnak csalni, lopni 'magasabb szinten' is.

2010. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!