Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak eredendően gonoszabbak?

A férfiak eredendően gonoszabbak?

Figyelt kérdés
Nem feminista vagy provokatív célzatból tettem fel a kérdést. Szerintetek a férfi nem hajlamosabb az agresszióra, gonoszságra? Gondolok itt a háborúkra például, nők iránti erőszakra, a tömeggyilkosok, vagy bűnözők többsége férfi, a családon belüli erőszakot elkövetők jelentős része férfi, nők ill. gyerekek életét képesek tönkre tenni, több férfi lép félre mint nő, egy szimpla kapcsolatnál is sokszor a nő húzza a rövidebbet (majd hívlak baby és társai)...Sok gonosz nő is van, de én úgy látom, hogy férfiból összehasonlíthatatlanul több. Mit gondoltok?
2010. nov. 10. 00:05
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Leírtam minek tettem fel a kérdést. Nem magyarázni kell, hanem véleményt mondani, ha szeretnél. Személyeskedésbe, és vallási hovatartozásba pedig ne menjünk bele.
2010. nov. 10. 01:04
 22/50 anonim ***** válasza:

Előzőnek: A nők egyáltalán nem gonoszabbak tudatos módon! A férfiak mások kihasználásában is sokkal 'jobbak', mint a nők. Csak azt már megszoktuk, ha férfiak csinálnak ilyeneket, viszont ha egy nő csinálja, azt megjegyezzük.

(00:58as)

2010. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

az utolsó bekezdés elgondolkodtató. Tényleg felháborító az általánosítás, csak arra hogy egy nő butább nincs kézzel fogható bizonyíték, sőt! Viszont arra hogy több a férfi bűnöző vagy erőszak tevő statisztikák vannak.

Azzal kapcsolatban hogy a párod inkább menjen, ha terhesen képes lenne elhagyni elég ambivalens érzéseim vannak. Egyrészről, igenis fogja vissza magát, tartsa a farkát a nadrágjában és ne lépjen félre, hiába azt szeretné, mi sem azt tesszük mindig amit szeretnénk, lehet én is szívesebben henteregnék egy csődörrel a pelus cserélés helyett, mégis van bennem valami ami megállít, ösztön ide vagy oda....tehát egy férfi is parancsoljon nemet magának. Másrészről, meg aki olyan ganéj, hogy ezt megtenné, tényleg menjen a pokolba.

2010. nov. 10. 01:11
 24/50 A kérdező kommentje:
illetve kiölhetetlen ösztönnek én az : evést, alvást, ürítést tartom....a félrelépést nem. Azt már lehet ésszel szabályozni, csak nem tesszük sajnos.
2010. nov. 10. 01:14
 25/50 A kérdező kommentje:
a háború kirobbanását lehet 10 fejes dönti el, és a katonák csak sodródnak az árral, de azt hogy a katonák megerőszakolják a védtelen nőket, megkínozzák az embereket, gyereket gyilkolnak le a szülik előtt vagy fordítva, nem a 10 fejes dönti el....hanem a katona maga...szabad akaratból, és ez a félelmetes. Egy nő nem hiszem hogy képes lenne ilyen szörnyűségekre.
2010. nov. 10. 01:19
 26/50 anonim ***** válasza:
76%
Én lány vok, és hát nem véletlenül nem barátkozom csajokkal, merth ők a gonoszabbak! Egy pasi verekszik, ebcsont beforr. Egy nő irigy,intrikus, pletykálkodik, tönkreteszi 1 életre a becsületed, és olyan lelki sebeket okoz, amik soha nem hegednek be. Sokkal többször teszik ezt, mint a férfiak. A férfiak többségénél van 1 bajtársiasság, ha igazi barátok, nem másznak rá a másik nőjére. A csajok többsége minden lelkifurdalás nélkül belepiszkít egy kapcsolatba, még ha a barátnőjéé is.
2010. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Ha szerinted csak az evés, alvás, ürítés a kiölhetetlen ösztön, akkor mi van szexszel? Ha az nem ösztön, akkor mi? És mégis... hogy lehetne ilyen mértékben túlnépesedve a Föld, ha ez az ösztön (ami szerinted nem ösztön) nem létezne?

Egyébként úgy látom, vitatkozni jöttél, nem véleményekre vagy kíváncsi, ahogy azt korábban írtad, úgyhogy mindegy is.

2010. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az egész emberiség úgy gonosz és romlott, ahogy van.
2010. nov. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

A szex utáni vágyat vagy ösztönt kielégítheti az ember, a párjával. Nem azt írtam, hogy arról mondjon le, csak ha egyszer fogadalmat tesz (házasság) sőt már gyermek is van akkor ne mással gyakorolja, hanem a párjával.

Sajnálom ha úgy jön le hogy vitatkozni jöttem. Pedig nem így van... őszintén tetszenek és érdekesnek találom a hozzászólásaidat és a többiekét is.

2010. nov. 10. 01:28
 30/50 anonim ***** válasza:

Olvasta valahol,hogy a gyilkosságokban a nők sokkal agresszívabbak a férfiaknál..A gonoszság a nőkben is benne van,csak kevesebb hírt hallunk ezekről..

Mindig csak azt halljuk,hogy egy férfi hogy veri meg a nejét,gyerekét.

Én ismerek olyan férfit aki rendszeresen jár az ügyeletre mindenféle sérüléssel,ugyanis a felesége üti,veri,lelkileg kínozza. A férfi hasonló okok miatt nem tud menekülni a feleségtől,ráadásul még szégyellte is,hogy férfi létére az asszony mindig veri..

Vagy olvastam olyan anyukákról akik rendszeresen kínozták a gyermeküket...

Talán csak a férfiak agresszivitása többségben van..

2010. nov. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!