Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenévesek, ha nektek ilyen...

Tizenévesek, ha nektek ilyen gyereketek lenne később, mint amilyenek most ti vagytok, eltartanátok meg jópofát vágnátok az egészhez?

Figyelt kérdés
Vagy inkább kihajítanátok,hogy tanuljon legalább valami önállóságot,és ne csak a bulin meg a hülyeségen járjon az esze..
2010. nov. 9. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nem nevelném úgy a gyerekem, hogy mindent megtehessen. Végigmegyek hajnal 3-kor az utcán és ott fekszenek a 13 évesek.Senki ne mondja, hogy ezért nem a szülő felel, mi a francnak engedi el?
2010. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyan lenne, mint én, akkor örülnék. Járok szórakozni, inni is szoktam ha arról van szó, de attól még tudom, h magamnak tanulok stb. 18/L
2010. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kerdesnek nem sok ertelme van, mert nem minden tini bulizik, pial, cigizik. En pl. soha eletemben nem csinaltam ezeket es sosem hianyoztak. Altalanositas az egesz. Mindig voltak "rosszeletu" fiatalok, akik miatt az idosebbek azt mondtak, hogy "ezek a mai fiatalok olyan elfajzottak". Ez 20-40-60 evvel ezelott is epp igy volt!
2010. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen lenne mint én büszke lennék rá.
2010. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Hmmm... Örülnék ha olyan gyerekem lenne, mint amilyen én vagyok. Igazi vadóc, lázadó, és egészségesen hülye. :D
2010. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Mivel engem se tart senki pórázon még a saját muterom se.

Így én sem tenném a gyerekemmel. Ha azt mondja el megy vhova menjen de vigyázzon magára.


Ha szexelni akar azt megteszi máshol ha vmit ki akar próbálni kifogja ha tiltják neki hanem.

Sajna sok fiatalt megfosztanak attól amit igazán szeretne. És emiatt később lehetnek önértékelési gondjai.

Magamból kiindulva akartam 3piercinget muter mondta h ha felmerem vállalni magam vele nem szól bele.


18 éves vagyok most. Szinte bármit csinálhatok felelősséggel meek el otthonról. Ezért nem is köti ki nekem senki h mit szabad mit nem.

Csak aza baj h mindig is kevés lesz az ien gondolkodású ember mint én. Pedig ez lenne a természetes.

18/F

2010. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Unalmas már minden másnap ezt a kérdést olvasni. Szerintem irigy vagy rájuk. Megöregedtél és ilyen idős korodban otthon ültél anyukád szoknyája mellett, ahelyett, hogy kihasználtad volna a fiatalkorod.
2010. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha pilóta lesz,mint az anyja,naná hogy büszke leszek rá:D
2010. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Nincs értelme a kérdésnek sztem sem, mivel tini fejjel teljeen másképp látja mindenki a világot, és azt tartja jónak, normálisnak, amit ő csinál. Nem tudja elképzelni, hogy sok-sok év múlva majd a saját gyerekétől mit fog tolerálni és mit nem.

Mindig az szokott eszembe jutni, mennyit szekáltak anyámék amikor gyerek voltam, hogy a redőny madzagját nem rángassam, pláne ne tegyem a nyakam köré. Pedig olyan jó pótcselekvés volt. Ott az ágyon ülve, tévézés közben. Pont kézre állt meg minden.

Most, hogy gyerekeim vannak hülyét kapok, ha a redőny madzagját cibálják. :DDDD


Eltelt 20 év, és lám mekkora pálfordulás. És itt még csak nem is nagy dologról van szó!

2010. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, hogy a gimi mellett eltartsa magát. Egy kis bulizás sem árt, mértékkel.
2010. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!