Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tizenéves...

Miért van az, hogy a tizenévesek mind el akarnak költözni, mert az anyjuk nem engedi őket bulizni vagy épp pasizni, illetve mosogatni kell?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. én konkrétan elköltöztem páromhoz egy éve már,tehát mondhatjuk,hogy bagoly mondja verébnek.


Mostanában sokan írnak nekem,hogy jajj anyám nem ért meg,el akarok költözni. Meg jajj,el kell mosogatni,el akarok költözni.(miután leírtam a sztorimat,és támogatóan írtam,hogy lehet érdeklődni a helyzetről ha valaki hasonló cipőben jár.) Semmilyen indokkal akarnak lelépni.


Hogy teljes legyen a sztori, én azután költöztem el,hogy anyámék különköltöztek,(alkoholista apától,aki napi szinten vert kékre)én anyámmal maradtam ugyan,de nagyon komolyan megfenyegetett többször,hogy intézetbe ad,mikor munkát találtam én kellett a cigit vennem és hiába segített párom neki amire eltátotta a száját,feljelentette(jogtalanul,ugatós kutyaként). Minekután iderendelte apámat verekedni,végleg leléptem.


Nem annyira fényes ám külön élni! nem mondom,hogy rossz,mert jó a függetlenség és a boldogság,de ezzel együtt jár a háztartás,a munka,a suli és egyéb nyalánkságok,amikre nem gondolnak!


Honnan ez a felelőtlenség?

És miért?


Nyugodtan megszidhattok engem is,ha úgy tartjátok helyesnek.

Kíváncsi vagyok a véleményekre.


2010. júl. 14. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
én pl nem azért akarok elköltözni amiket te hozol fel .. hanem azért mert.. bántanak lelkileg testileg ..
2010. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
ja és 16/f
2010. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elegem van abból, hogy a k*urva anyád lassan helyettesíti a nevemet mert apámnak rossz kedve van vagy csekk jött.
2010. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tisztelet a kivételnek. Mint leírtam, úgy gondolom van olyan ok ami miatt nemhogy érdemes hanem KELL lépni! például a fizikai bántalmazás!


A fentebb felsorolt példákat vegyük alapul.

2010. júl. 14. 16:20
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Az általad említett tizenévesek csak hisztiznek, egyik sem fog elköltözni.
2010. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

nem igazán tudom átérezni a helyzeted, mert nekem csak önmagammal vannak problémáim (a legtöbb) nem járok sehová, nincsenek barátaim szóval nem kell könyörögnöm, hogy elmehessek itthonról

a házimunkában sem kell segítenem, nem igazán nevelték belém és nem is akarok segíteni

nagyon önző vagyok stb. stb. mégis nagyon sok problémám van mindennel

én nem az elköltözésről gondolkodtam már hanem az öngyilkosságról, de azért igyekszem mindennek a jó oldalát nézni, bár nem mindig sikerül

16L

2010. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16:25 sajnálom hogy ilyen helyzetbe vagy :( remélem javulni fog.
2010. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekik csak az a bajuk h csinálni kell otthon vmit, nem mehetnek minden 7 végén buliba meg nem b.szathatják szét magukat ( ha meg igen azt is csak titokba) bnőmhpz meek aludni közbe meg 8 csávóvak vok a bokorba meg itt meg ott... de a többi akiket téll vernek meg ilyenek persze jogos... de most ha bele gondolsz 17 évesen még tanulnod kell nem mindenki tud elköltözni... azoknak téll vki rokonhoz kellene nagymama, nagynéni vagy esetleg a pasijához aki dolgozik van saját háza mert egy 17 éves pasihoz aztán költözhetne... ugyan ott van nem tudja magát ellátni

a többinek csak annyi baja van h nem raknak a sgge alá mindent és segíteni kell... ezek csak hisztis pcsák meg lusta pasik... ennyi

2011. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért akarok elköltözni mert anyám helyettem éli az életemet, én meg nem vagyok elég erős hogy kitépjem a kezéből az irányítást.
2011. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hadd döntse el mindenki maga, melyik a jobb, miután mindkettőt megtapasztalta.
2011. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!