Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem azt mondta ne...

A volt férjem azt mondta ne vergődjek. Ez vergődés?

Figyelt kérdés

Tavaly október óta tartozik 5 ezer ft-al.

Már többször kértem tőle, mindig az volt a válasz, neki nincs pénze.

Most viszont nagy szükségem van rá, költözök, stb....

Hívtam, hogy jó lenne ha már végre vissza adná, mert nagyon kell most.

Majd meglátja megy -e...

Elmondtam miért kell nagyon.De azért muris, hogy meg kell indokolnom, hogy a saját pénzem miért kell...

Fel is húzott, le tettem a telefont.Írtam egy sms-t hogy egy év alatt már akár ötszáz forintjával is vissza adhatta volna...Vissza hívott,és erre mondtha, unja már hogy vergődök..

(Tavaly a gyereknek vettem(tünk) a név napjára egy táviányítós helikoptert.Akkor azt mondta vegyem meg a felét kifizeti ami azóta nem történt meg.Mondom neki én sem mondtam a boltban, hogy majd rendezem a másik felét, meg a gyereknek sem mondtam, hogy csak akkor veszem meg, ha az apja ide adja a másik felét az összegnek...)

Ez volt az első, meg az utolsó is, hogy közösködtem vele ilyen ügyben.)

Az érdelekne hogy aki kölcsön ad az meddig türelmes?

Meg van beszélve egy időpont, hogy mikorra adja visza az illető a pénzt.Utána mikor szóltok, kezditek el kérni?

Úgy gondolom ez az egy év, már nem kis időnek számít.

Akár már kamatot is lehetne kérni...


2010. nov. 9. 10:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg vergődsz. Gyerektartást nem fizet?
2010. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
5 ezer forint, jól látom? Hát ennyiért nem érdemes idegeskedni még akkor sem ha jól jönne az a pénz, szerintem felejtsd el.
2010. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vergődés, ezt csak azért mondta, hogy hárítson, még a végén te leszel a hibás, meg te érezd magad rosszul, amiért szólni mersz. Egy év sok idő, rég vissza tudta volna adni, csak az akarat hiányzik.
2010. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És ha fizet akkor mi van?Abba nem lehet nindent bele sulykolni.
2010. nov. 9. 10:55
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Ez kis összeg. Mondd meg neki, hogy költse gyógyszerre.
2010. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%

bátyám 85.000 Fttal tartozik 3 és fél éve, mégsem hívogatom naponta, hogy adja meg a pénzt. Majd megadja ha tudja.

5000 ftot pláne nem ér sem ez a kérdés, sem hogy a volt férjeddel interaktáljál.

2010. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
10%

Ha fizet gyerektartást nem értem mit rinyálsz azon az 5ezren? Már többszörösen kifizette. Hiszen amikor megvetted az ajándékot nem volt nála na és? De amikor a gyerektartást elutalták legközelebb neked akár úgy is veheted,hogy kifizette.

Te neked sincs jobb dolog mint hülyeségeken generálni a szart.

2010. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vergődés. Bezzeg, ha neki kéne, talán még jobban is kicsapná a hisztit, de az még véletlenül se lenne hiszti.

Igazából sztem arra pályázik, hogy "csak felejtsd már el az egészet". Legközelebb még véletlenül se közösködj vele. Amúgy 5 rugóval, meg a helikopter felével megúsztad a tanulópénzt, örülj neki... más nem ilyen szerencsés.


Tehát, elmondom: KÖLCSÖNT >SENKINEK< NEM ADUNK, HACSAK NEM VAGYUNK BENNE BIZTOS, HOGY AZ AZ ÖSSZEG NEM FOG HIÁNYOZNI!!!

2010. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kinek mi a sok..

Én 2 gyerekkel vagyok egy hónapban 150 e ft-ból.Úgyhogy nekem sok.

2010. nov. 9. 11:00
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
bizonyos értelemben vergődésnek tűnhet az ő szemszögéből, mert arra gondolhat, mit kicsinyeskedsz itt jelentéktelen 5rugóval. Persze ami jár az jár, tehát nincs rendjén, hogy nem adta meg. Főleg, ha többször kérted. De őt méltatja, hogy ilyen szánalamas köcsög, hogy nincs 5000 ftja. Hagy a csudába, majd valahogy "meghálálod" neki ezt a jövőben. Biztos lesz rá alkalom, hogy te csessz ki vele valahogy és akkor majd felemlegetheted neki ezt az 5rugót.
2010. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!