Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másik pasitól lett terhes,...

Másik pasitól lett terhes, pedig férjnél van. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

15 éves volt a lány, mikor összejött az akkor 16 éves férjével. 8 év után összeházasodtak. A férj összejött egy másik nővel, terhes lett a nő. Ezalatt a feleség lefeküdt többször is a férj barátjával, és terhes lett ő is. Megszülte a kislányt, kibékültek a férjjel, és szült mégegy gyereket. Úgy élnek mintha semmi sem történt volna, a pasi úgy neveli a kislányt mintha a sajátja lenne. (pedig a baráté, akinek akkoriban szintén volt felesége és 2 kisfia. Ráadásul a feleségek is barátnők voltak...)

Ennyire nincsen értékítélete néhány embernek? Nem számít, hogy van-e férj/feleség/gyerek, barátság?


2010. nov. 8. 22:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

Nem értem amúgy ezt a lepontozást, teljesen normális választ írtál és mondom, én is olvastam, meg hallottam mástól is, nameg a saját szememmel látott esetetek is erről árulkodnak. Azt viszont nem tudom megmondani, hogy ez melyik országban készült felmérés volt, de hogy itt is k*rva sok ilyen eset van, az biztos. Néhány gyerekre elég ránézni is egyébként...

2010. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ez a durva, nem a ráspoly. Ha ilyen szüleim lennének, 18 évesen rögtön lelécelnék otthonról, és minimum nevet változtatnék, ha az országot nem is hagynám el.
2010. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!