Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másik pasitól lett terhes,...

Másik pasitól lett terhes, pedig férjnél van. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

15 éves volt a lány, mikor összejött az akkor 16 éves férjével. 8 év után összeházasodtak. A férj összejött egy másik nővel, terhes lett a nő. Ezalatt a feleség lefeküdt többször is a férj barátjával, és terhes lett ő is. Megszülte a kislányt, kibékültek a férjjel, és szült mégegy gyereket. Úgy élnek mintha semmi sem történt volna, a pasi úgy neveli a kislányt mintha a sajátja lenne. (pedig a baráté, akinek akkoriban szintén volt felesége és 2 kisfia. Ráadásul a feleségek is barátnők voltak...)

Ennyire nincsen értékítélete néhány embernek? Nem számít, hogy van-e férj/feleség/gyerek, barátság?


2010. nov. 8. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felfordult a gyomrom, sajnálom, hogy a gyerekek ilyen példát látnak. Ha csak sima szex lett volna utána kibékülés azt mondanám oké, de ez van, de amikor egy kapcsolatból már gyerek is lesz, és ilyen módon, az felelősséggel jár, erkölcsi felelősséggel is. A szülő felel érte, ezért nem értek egyet azzal sem, hogy az ezer meg egy pasival összejárós nőket jó anyának mondja valaki. Alapból erkölcstelen és ez a példa...nem felelősségteljes.
2010. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a sztorit akármelyik brazil telenovella-író megirigyelné.
2010. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kisebbségeknél mindennapos dolog.
2010. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát én kiakadtam, mert egy elég régi családi ismerős a férj. És kiderült most, hogy nem az övé a kislány...Jó, gondolom azért fogadta el, mert neki is lett egy (nem szeretem ezt a szót) de zabi gyereke, szóval gyanítom úgy voltak vele, hogy 1-1, de akkoris. Mi lesz a kislánnyal ha valahonnan megtudja, hogy nem ő a vérszerinti apja...
2010. nov. 8. 22:44
 5/22 A kérdező kommentje:
De nem kisebbségiek, az a megdöbbentő. Sőt, tanult emberek. A feleség diplomás óvónő, a férj meg valami informatikus. Mondjuk úgy látszik ez semmit sem számít...
2010. nov. 8. 22:47
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Bírom, mikor rögtön a kisebbség felett törnek pálcát a nagy magyarok, mert náluk aztán ilyesmi nem fordul elő.

Jobb, ha tudod, kedves utolsó, hogy a cigányoknál a félrek..rás és a félre-gyerekcsinálás nem úgy megy, mint azt képzelik sokan.Lehet, hogy a példában romák szerepelnek, de ők akkor nagyon asszimilálódott fajták lehetnek, mert még a legigénytelenebb, legszegényebb putris cigány is megveri a feleségét és elhajtja a háztól, ha mástól esik teherbe, ha később derül ki, akkor meg képesek a "zabi" gyereket mindenből kisemmizni és előbb-utóbb kiutálni a családból.A degeneráció, amiről beszélnek, nem attól van, hogy mindenki mindenkivel, hanem abból, hogy unokatestvérek között is megengedett a házasság.Nem Joshi Barathon meg Maunika són kéne felnőni...

2010. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Én vagyok aki a kisebbséget írta, bocsánat ha megbántottam valakit. De azért is írtam ilyen finoman mert nem akartam ennél is jobban megbántani senkit. Nekem is vannak román tisztességes ismerőseim. Konkrétan a putri cigányra gondoltam, akikre még a tisztességes román ismerősöm is azt mondja, hogy putri cigányok. Tudod akik lopnak, meg bűnöznek meg kiabálnak az utcán, akit ha megállít a rendőr, akkor ráförmed: Há mé, me én cigá vagyo?? Sajnálatos módon, igen a nagy magyar ezeket nem igazán csipázza. Egyébként már köszönöm felnőttem Józsi barát nélkül.

A valászra még talán, betudható annak, hogy fiatalon jöttek össze. Talán, de akkor is elég undi.

2010. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Inkább érett, hogy nem baltával mennek egymásnak.
2010. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy ez a későbbiekben komoly probléma forrása lehet.

És persze nem lennék a gyerekek helyében sem, amikor később erre fény derül.

2010. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező ne félj,jönnek majd emberek,szeretők,idióták,ócska ribancok akik szerint ez teljesen normális lesz és semmi kivetnivalót nem tlaálnak majd benne..ezen az oldalon megszokott.


amúgy részemről no comment. Tényleg szappanopera és a primitivség netovábbja

2010. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!