Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másik pasitól lett terhes,...

Másik pasitól lett terhes, pedig férjnél van. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

15 éves volt a lány, mikor összejött az akkor 16 éves férjével. 8 év után összeházasodtak. A férj összejött egy másik nővel, terhes lett a nő. Ezalatt a feleség lefeküdt többször is a férj barátjával, és terhes lett ő is. Megszülte a kislányt, kibékültek a férjjel, és szült mégegy gyereket. Úgy élnek mintha semmi sem történt volna, a pasi úgy neveli a kislányt mintha a sajátja lenne. (pedig a baráté, akinek akkoriban szintén volt felesége és 2 kisfia. Ráadásul a feleségek is barátnők voltak...)

Ennyire nincsen értékítélete néhány embernek? Nem számít, hogy van-e férj/feleség/gyerek, barátság?


2010. nov. 8. 22:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
En is sok ilyet ismerek. Meg olyat is, akinek 5 gyereke van 5 apatol, az elso 3-nal ferjnel volt. Egyik sem a ferje gyereke, ezt mar a ferj is tudja. En semmi szegyenerzetet nem latok ezeken az embereken, sot ok alt. nagyon buszkek magukra...az, hogy en mit gondolok errol, az egy dolog, de ettol az ilyen ember nem fogja magaban meglatni a hibat. Szoval igy tudnak elni lelkiismeretfurdalas nelkul, hisz ok magukat a legjobbnak allitjak be.
2010. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%

A megszületett gyerekeknek 60%ban nem a férj az apja,ez régóta közismert tény.Kakukk effektus:).

A férfi megcsinálja,a jófiú meg felneveli.

2010. nov. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

23:04-es:

A Román meg a roma között óriási különbség van.Szerintem amíg nem tudod melyik micsoda, ne általánosítgass még a "putrisokról" se.

2010. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

02:52

"A megszületett gyerekeknek 60%ban nem a férj az apja,ez régóta közismert tény.Kakukk effektus:).

A férfi megcsinálja,a jófiú meg felneveli."


Te a cigányoknál élsz?

2010. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy nyitott házasságban élnek és emelett felelőtlenek is.

Na de mivel a férj is csinált gyereket egy másik nőnek, és a nő is más férfitól ezért zsák és a foltja mindkettő.


Igazából ha szépen felnevelik sajátjukként a gyereket ezzel nincs semmi baj.

Azt a gyereket, amit állítólag a férj csinált a másik nőnek, azzal minden rendben? A saját - édes - gyerekével foglalkozik a pasi?

2010. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ezer bocs, román helyett romára gondoltam. Ha te emiatt nem értetted... szerintem meg hagy csináljak amit akarok. :)
2010. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az édes gyerekét 2-3 alkalommal látta csak, bár rendszeresen küldi a pénzt az anyának. Azt hiszem egyszer adott neki egy nagyobb összeget, amikor megszületett, aztán bizonyos időközönként küld még. De ha jól tudom azóta a nő férjhez ment, és a férjével nevelik közösen. Szóval érzelmileg mint apa, úgy nem foglalkozik vele, mivel egy botlásából született, de anyagilag támogatja őket.
2010. nov. 9. 12:36
 18/22 anonim ***** válasza:
Legalja.hu
2010. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ÉN is olvastam ezt a 60%-ot, ez egy kutatás volt, hallottam róla, arról nem beszélve, hogy a saját szememmel is láttam 3 olyan esetet, ahol ez beigazolódott, pedig még csak 21 vagyok. Szóval nem olyan kevés ez...
2010. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor nyomjál már rá egy zöldet léci,mert lehúzták nullára:)!
2010. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!