Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Fontos!

Mit tennétek? Fontos!

Figyelt kérdés
most kaptam egy telefont hogy a nagyim agyvérzést kapott,lélegeztető gépen van bármelyik pillanatban meghalhat. Az orvosok nem adnak neki sok időt. Az kérte a többi családtag hogy minnél hamarabb látogassam meg a kórházban. Már nincs eszméleténél. Holnap kellene meglátogatnom de nekem holnap 3 fontos vizsgám is lesz, viszont azt tudni kell ,hogy ő nevelt fel. Anyám nem volt. Ti mit tennétek? Ha nem megyek és valami történikvele azt sosem bocsátom meg magamnak ha viszont nem vizsgázom le abból is gondom lehet. 200km-re lakik tőlem. Ti mit tennétek?
2010. nov. 8. 17:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Na mit tettél? Mi van a mamáddal?
2010. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
lementem , sajnos ma este meghalt. nem fogjjátok elhinni, de nem tudok sírni. Olyan energiát kaptam valakitől nem tudom honnan. Baromira fáj belül, de nem tudok sírni. Lehet nem vagyok normális? Tudom hogy ezt akarta és érzem hogy mostmár mindig velem van, büszke lesz rám, és nagyon vigyáz rám és ez most tökre megnyugtató érzés
2010. nov. 10. 22:30
 33/36 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2010. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Sok sok erőt neked!
2010. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem:'(
2010. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Részvétem :(
2010. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!