Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Fontos!

Mit tennétek? Fontos!

Figyelt kérdés
most kaptam egy telefont hogy a nagyim agyvérzést kapott,lélegeztető gépen van bármelyik pillanatban meghalhat. Az orvosok nem adnak neki sok időt. Az kérte a többi családtag hogy minnél hamarabb látogassam meg a kórházban. Már nincs eszméleténél. Holnap kellene meglátogatnom de nekem holnap 3 fontos vizsgám is lesz, viszont azt tudni kell ,hogy ő nevelt fel. Anyám nem volt. Ti mit tennétek? Ha nem megyek és valami történikvele azt sosem bocsátom meg magamnak ha viszont nem vizsgázom le abból is gondom lehet. 200km-re lakik tőlem. Ti mit tennétek?
2010. nov. 8. 17:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Autód van? Akkor menj el most.. Vagy vonattal és holnap hazajössz.

Én is egyetemista vagyok, tudom milyen szar amikor összejön a vizsga és még rengeteg más, de én a nagymamámat választanám.

2010. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgát be lehet pótólni, a nagyit már nem...
2010. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
nem tudok most,párom dolgozik reggelig, és pont most nem elérhető. Nekem nincs jigsim
2010. nov. 8. 18:01
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a dékánnak vagy a tanáraidnak, biztosan megértik.
2010. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
36%
Lehet kicsit szívtelennek fogok tűnni, de szerintem előbb vizsgázz le és csak utána utazz.
2010. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, korán reggel beméssz a suliba, és családi okokra hivatkozva, elmondod mi történt, kérsz halasztást. Biztosan megkapod. Irány a nagyi!!!!!
2010. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs senki akit megkérhetnél h vigyen el?


Szurkolok h el tudj menni még ma! Én biztosan elmennék...

2010. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Utazz,a vizsgát bármikor megcsiálhatod
2010. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
olyan rossz ez így,nem tudok dönteni
2010. nov. 8. 18:04
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a tanarok megertenenek egy ilyen helyzetet, ha nem, akkor az az o bunkosagukrol tanuskodik es egyebkent sem hiszem, hogy olyan jol tudnal koncentralni ezekre a vizsgakra, ha most ilyen a helyzet. En biztos, hogy a nagyit valasztanam (engem is a mamam nevelt fel, tehat at tudom erezni a helyzetet). De persze neked kell dontened, csak meg ne band.
2010. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!