Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Fontos!

Mit tennétek? Fontos!

Figyelt kérdés
most kaptam egy telefont hogy a nagyim agyvérzést kapott,lélegeztető gépen van bármelyik pillanatban meghalhat. Az orvosok nem adnak neki sok időt. Az kérte a többi családtag hogy minnél hamarabb látogassam meg a kórházban. Már nincs eszméleténél. Holnap kellene meglátogatnom de nekem holnap 3 fontos vizsgám is lesz, viszont azt tudni kell ,hogy ő nevelt fel. Anyám nem volt. Ti mit tennétek? Ha nem megyek és valami történikvele azt sosem bocsátom meg magamnak ha viszont nem vizsgázom le abból is gondom lehet. 200km-re lakik tőlem. Ti mit tennétek?
2010. nov. 8. 17:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%

először is hadd fejezzem ki legmélyebb együttérzésemet...


ennek ellenére lehet, hogy szívtelennek fogok tűnni, de én a vizsgázást ajánlom, már csak azért is, mert higgy benne, hogy nem lesz rosszabbul, jobban lesz és akkor el tudsz jutni hozzá vizsgák után is, másrészről pedig azért, mert a tanárok, legyen az dékán, rektor, egy tanársegéd vagy akárki, mindig azt hallják bármilyen vizsga halasztásának indoklásul, hogy a nagyi..


egyébként a helyedben lehet, hogy én is a nagyi mellett döntenék, viszont én a vizsgázást ajánlom, lehetőleg tiszta fejjel

2010. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:(De én szerintem is menj el a mamádhoz.Szüksége van rád:)Remélem meggyógyul és tiszta szívből remélem hogy most csak az orvosok tévedtek.
2010. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

november van,ez még az elővizsga,meg gyakjegyszerzés ideje...majd dec eleje a pótlás ideje,pótlod akkor


én mennék,még ma

2010. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:14 De hiába menne be, úgysem tudna koncentrálni a vizsgára. Könnyű azt mondani, hogy tiszta fejjel, de menjen be. Az agya, úgy is a nagyija körül forogna.

Kérj halasztást, irány a nagyi. Ha nem mennél el,lehet nagyon bántana..És nagyon sajnálom a nagyidat:(

2010. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Menj a mamádhoz, a vizsga megvár.
2010. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
40%

nem is értem hogy lehet ilyen helyzetben dilemmázni ???

a családtagom életéről van szó nem valami születésnapi buliról!!!.. hogy lehet ezt a kérdést egyáltalán feltenni ?!

én nagy ívben letojnám a vizsgámat azt még belehet pótolni de egy elvesztett családtagot sosem...

2010. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
azért dilemmázom mert a nagypapám is előttem halt meg. Nem akarom ezt újra átélni. Ő is nap mint nap eszembe jut hogy hogy halt meg. Ha felhívom a kórházat adnak felvilágosítást ilyenkor?
2010. nov. 8. 18:27
 28/36 anonim ***** válasza:
Én a mamámat választanám. Nem tudnék úgy bemenni vizsgázni, hogy közben ő haldoklik... És szeretném még egyszer utoljára látni.
2010. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel, adnak. és menj be. ne add fel, meggyógyulhat még!!
2010. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ezen ne is gondolkodj! Ha történik vele valami, egész életedben lelkiismeret furdalásod lesz. Rgy vizsgát lehet pótolni, de az tdó kerekét nem tudod visszaforgatni,
2010. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!