Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az anyósom mit tegyek?

Utál az anyósom mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a fiával 3 éve együtt élünk. Minap kijelentette hogy nem szeret ezen nem tud változtatni. Hogy miket kaptam tőle az elmúlt 6 évbe még el mondani is hosszú nem hogy leírni. Mondtam a párom én nem megyek hozzájuk mostanában ( 120km-re ) laknak az tuti, ha szeret akkor eldönti hogy mit akar.

Az anyós azt mondta ha lesz gyerekünk elhagyom a párom. ( persze egyedül neveljek gyereket meg szeretem a párom miért hagynám el.) ha úgy lesz gyerekünk hogy párom nem tud róla még jobban nem fog békén hagyni minket. ( aki szerelmeskedik annál benne van a pakliba a gyerek még ha védekezik is )

Na meg ehhez hasonlók. Mit tegyek? Engedjem a párom hozzájuk? de ha megy akkor nem piszkálja őt is jobban.

Ki mit tenne a helyembe vagy mit tett egy piszkálódos anyóssal?


2010. nov. 8. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14:52-nek: Tudod, azért minden korábbi szemétsége ellenére még mindig úgy tekintek rá, mint a férjem édesanyjára. Végül is neki köszönhetem, hogy a férjem megszületett, itt van. A harag nem jó tanácsadó. Mindig arra törekedtem, hogy a férjemre való tekintettel kihúzzam az anyósom méregfogát, de amúgy is arra neveltek, hogy az idősekkel udvariasan kell viselkedni (ezért nem ugrottam neki az említett esetnél sem, amikor így lejáratott a hazugságával). Ha eljött volna, jó dolga lett volna. Most viszont tele a poharam, egyetlen további csepp sem fér bele egyelőre, "pihennem" kell, pont azért, hogy ne vágjak egyszer vissza, amikor így-úgy ócsárol. Kerülöm, mert védem magam, védem a férjem és védem őt is: tudom, hogy annyira elvetette a sulykot, hogy valószínűleg kiosztanám egy újabb fondorlatáért, egy ilyen cirkuszra pedig senkinek sincs szüksége és a neveltetésemmel is ellenkezik, hogy egy nálam 40 évvel idősebb asszonnyal veszekedjek. Ettől függetlenül, ha látok valamit, aminek tudom, hogy örülne (friss gyümölcs, zöldség, stb.), veszek neki is és a férjem elviszi. Nem lóg ki a lóláb, mert mindenki tudja, hogy a férjem imád és tud is vásárolni. De az anyósom már idős, rossz a lába, nem tud csak úgy leugrani a boltba. Mint említettem, mindezt elsősorban a férjemért teszem, elég baj neki két szeretett ember közé "szorulva" élni, nekem nem rátenni kell erre, hanem enyhíteni a feszültségen. És pontosan tudom, hogy így csak a férjem és én nyerhetünk :=).
2010. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

olvasd el ezt, ez ilyen pont ilyen anyósos :)

[link]

pusz. Enikő

2010. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!