Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyukák! Miért utál az...

Fiús anyukák! Miért utál az "anyósom"?

Figyelt kérdés

A barátom húga a legjobb barátnőm, már nagyon kicsi korunk óta. Az anyukájával nagyon jó kapcsolatunk volt, mindig nagyon kedves volt velem. De, mióta a fia a barátom (8 hónapja) ki nem állhat :( Mindig bánt, persze nem fizikailag. A barátom próbált vele beszélni, de kicsit nehéz természetű. Az lenne igazából a kérdésem, hogy mi játszódhat le benne? Akinek van hasonló tapasztalata leírná nekem és adna tanácsot, hogy mit tehetnék, hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Nagyon köszönöm előre is :)

Én 18/L, a barátom 20/F


2011. ápr. 17. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes a fiába, én már jártam így annó.
2011. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok indiszkrét, elmesélnéd, hogy mi lett a vége?
2011. ápr. 17. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudja elengedni a gyereket, nem tudja elfogadni, hogy felnőtt. Ellenségnek tekint, akivel meg kell küzdenie a fia szeretetéért. Az tudja ilyenkor egy kicsit oldani a feszkót, ha a barátod minél több időt tölt az anyukájával, ha sokat beszélget vele, hogy érezze, ő is ugyanolyan fontos mint korábban. Ha próbálsz úgy közeledni hozzá, hogy érezze azt, hogy nem vagy ellenfél, akkor talán alakul a kapcsolatotok majd.
2011. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz jó vagy hogy a lánya barátnője legyél de hogy elvedd tőle az imádott fiát már nem..

Próbáld kideríteni mi az oka hogy már nem csíp.

2011. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anya pici fia...nekem is fiam van...fél hogy megbántod,vagy fájdalmat okozol neki,esetleg h elszakítod egymástól őket.most ezt nem úgy értem hogy megtiltod h találkozzanak hanem ha netán összeköltöztök akkor neki el kell engednie...hiszen onnantól kezdve te gondoskodsz róla és ez nehéz
2011. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, csak annyi volt, hogy végig útált. Valami ilyet hallottam meg véletlen, hogy egy kis önző, öntelt kis dög vagyok. 5 éveig voltunk együtt, ennek már majd 15 éve. A múltkor találkoztam az exapóssal, ő mondta, hogy szerinte a volt felesége szerelmes a fiába. Volt, hogy szólt, hogy kész az ebéd és 1 fővel kevesebbre volt terítve, meg ilyen apróságok voltak.
2011. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!