Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az anyósom! De vajon miért?

Utál az anyósom! De vajon miért?

Figyelt kérdés
A párom anyja nagyon utál ! Eleinte jóban voltam vele,úgy éreztem kedvel ... De pár hete nagyon megváltozott :S Állandóan szid engem,rám üvölt,nem is köszön nekem stb ! Pedig mindig kedves vagyok,mindenben próbálok a kedvére tenni ! Azóta hogy ilyen,rettegve járok oda :( Miért utált meg ennyire ?
2011. szept. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű egy félreértés, vagy a hátad mögött valami a fülébe jutott.
2011. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam,hogy az a baja,hogy a fia múltkor ellene fordult miattam ... Lehetséges,hogy féltékeny ? Annyira bánt,mert én mindent megtettem,hogy szeressen ... De látom a gyűlöletet a szemében ://
2011. szept. 3. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem féltékenységnek hívnám, hogy ellene fordítják a fiát...:D De amúgy valószínű akkor ez a baja.
2011. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
amikor rád üvölt legközelebb kérdezd meg egyenesen, hogy mi a baja, mert te mindent megteszel, hogy jó legyen a viszony köztetek, de neki ez nem elég
2011. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt az ellene fordulást is magának köszönheti,mert közölte,hogy takarodjak haza mire a barátom megvédett!!Rákérdezni meg nem merek mi a baja,mert olyan mint egy házisárkány ! Rettegek tőle,pedig nem vagyok egy félős fajta :D
2011. szept. 3. 16:41
 6/6 anonim válasza:
mondd meg neki hogy mit gondolsz és hogy te mindent megteszel ha nem tetszik neki akkor ez van mondd meg neki hogy ez nem álhat közétek és ne menyetek hozzá egy darabig talán beletörödig ha nem akkor meg le van szarva az anyósod
2011. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!