Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az anyósom. Mit tegyek?

Utál az anyósom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen elegem van!!!!! Ha a barátommal összekapunk,akkor az a nő már okoskodik,hogy mi van, folyatamostan mindenbe bele avatkozik,amihhez semmi köze nincs,hogy min vesztünk össze, telefonál,okoskodik, azt hiszi,hogy mindenhez köze van! Ha tudja,hogy a barátom veelem van,akkor hazarendeli, hogy segíteni kell, mindig hivogatja,mint valami 12évest.

Ez már sok. 22éves..nem ovis. A pasim persze teljesen védi,mert hogy ő szereti. Nem tehetem választás elé így 1év után ,de elegem van..Az anyja egyedül él, nincs senkije,csak a kicsi fia, biztos azért akarja tőlem elvenni. Nem bír,látható,de elegem van! Mit tegyek?:@

17éves voltam.:)


2010. okt. 29. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha te is anya leszel és lesz egy fiad akkor megtudod!
2010. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Ne foglalkozz a kedves mamával.Ha már most utál ez akkor csak rosszabb lesz.Nem lehet hogy féltékeny?Én is így vagyok vele.Nekem van egy 3 éves lányom,de ő a kislányt is utálja.Ilyenek az anyósok.Tisztelet a kevés kivételnek.
2010. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg vele összebarátkozni, hogy úgy tekintsen rád, mintha te meg a lánya lennél. Nem lehetetetlen feladat hidd el. Rossz anya nem lehet, ha a fia nagyon szereti. És mennyivel jobb lenne vele (is) jóban lenni, mint gyűlölködni.
2010. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

És ha 2év múlva elvesz a párom?

Akkor? Akkor is próbáljam meg elkerülni? Az már lehetetlen..:(

De összebarátkozni is lehetetlen vele,nem szeretem a személyiségét,ő sem az enyém..

2010. okt. 29. 22:20
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj meg de ne mond a párodnak hogy mennyire utálod az anyukáját sajnos, mert ő nem fogja meg utálni soha mert szereti mivel az anyukája mi teljesen jó és normális.

Hidd el hogy téged előbb fog kidobni mint az anyukájának egy rossz szót is mondjon.

És szomorú hogy fiatal létedre így tudsz viselkedni.:s

2010. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor két opció marad. Vagy megszoksz (és megpróbálsz vele jóban lenni) vagy megszöksz, de a párod valószínűleg nem fog veled tartani.
2010. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hogy tudok viselkedni fiatal létemre?

ÉN? Ő szól bele az életünkbe,1évig türtem,nem szóltam,most azér alapvető,hogy kiborulok, nekem is sok ám!!!!!!

2010. okt. 29. 22:25
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
engem is utal az anyosom de leszarom:)))) a paromnak meg mondtam hogy valaszthat,vagy minden este az anyja melle fekszik az agyba vagy talpara all es ugy viselkedik mint egy ferfi...18 eve egyutt vagyunk:)))
2010. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

18 éves fiam van,így mondhatni,hogy lassan-lassan anyós leszek.

Nem fogom megmagyarázni neked,hogy megértsd anyósod hozzá állását hiszen még nem az anyósod.De el tudom mondani,hogy egy kész felnőtt fiú anyja miképpen gondolkodik..

(most saját magamból indulok ki)

Azt régen elfogadtam,és tudomásul vettem,hogy a fiam egy önálló felnőtt ember akinek saját élete van,és ha eljön az ideje nem én leszek az első nő az életében.Ez az élet rendje,evvel nem is érdemes egyik anyának sem vitába szállni.De mint anya én is a legjobbakat szeretném neki.Nem akarom,hogy tudja milyen a szerelmi bánat,nem akarom,hogy nagyot csalódjon,nem akarom,hogy kihasználják,becsapják,megalázzák,és hogy valaki az orránál fogva vezesse.Ezektől igyekeztem mindig is óvni,és remélni,hogy önmagától is kivédi magát majd..Amikor én is látom/hallom,hogy a barátnőjével veszekszik,és utána csak azt látom,hogy a szíve majd megszakad,bizony az anyai ösztönöm nekem is háborog.Ilyenkor legszívesebben kioktatnám a leányzót,hogy nézze már meg mit művel..Fájdalmat okozott a fiamnak.De azt is tudom,hogy nem szólhatok egy szót sem,és csak magamban dühönghetek,bár tudom,hogy úgyis megoldják a dolgot..Tudod kedves csak arra gondolj,hogy amikor csak pár éves a gyerek ,és a játszótéren bántja valaki mint az oroszlán már rohansz megvédeni..NA ez is ilyen csak más a szitu..Vannak anyák akiknek nehéz megfelelni..Bár én nagyon kedvelem a fiam barátnőjét,de volt olyan lány akivel amikor vége lett nagyon örültem neki..Hogy miért? Mert nem tetszett a lány arroganciája,hogy nem tudta mi az a tisztelet,a bunkó megjegyzései,és az,hogy ha kell hanem minden a pénzről szólt nála..Egy igaz kis mindent kilátszik a testemből,egy kiló vakolat,és az intelligenciája a béka segge alatt..Egy értelmes mondat nem hagyta el a száját..

De azt is hozzá teszem,hogy soha egyszóval nem mondtam,és nem mutattam ki az ellenszenvemet,remélve,hogy a fiam magától is rájön nem jó parti ez a lány..A mostani barátnője ő utána egy tündér..

Kedves!Amint olvasom nálad sem sok tolerancia van,pedig te vagy a fiatalabb,és egyenlőre nem vagy családtag.Talán neked kéne egy kis tiszteletet mutatni a fiúd anyja felé..

Kezdhetnéd avval,hogy ha már veszekedtek (ami nem baj) ne az anyja előtt tegyétek..Ha az anyja "okoskodik" akkor csak mosolyogj,és tégy úgy mintha értékelnéd az igyekezetét.(így legalább megnyugszik,hogy hallgatsz rá)

Nem árt jóba lenni vele,mert hidd el nekem a legtöbb férfi az anyját egy barátnőért nem fogja cserben hagyni.(vannak ritka esetek,de ott már nem barátnőről hanem feleségről van szó)

Azért sem árt jóba lenni vele,mert soha nem tudhatod,hogy nem-e lesz rá szükség egyszer..

Egyelőre míg csak barátnője vagy igyekezz a lehető legkevesebb konfliktus okozni..Tudom,hogy sok anyuka elég nehéz eset,de csak azért mert még mindig a legjobbakat akarják a gyermeküknek..Sajnos addig úgysem fogod megérteni amíg saját gyermeked nem lesz,és amíg nem kell megvédened először az óvodában,majd az iskolában,később a szerelmektől..

2010. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Még valamit.Attól viszont mint anyuka én is kibuknék ha meghallanám,hogy a fiam barátnője kész tények elé állítani "vagy én vagy anyád" NA ez az ami nem jó..HA már házasok akkor elfogadom,hogy a felesége a második(szándékosan írtam másodiknak,mert első helyen a gyermeke álljon,és csak a harmadik helyen legyek én) De amíg barátnő,addig szeretnék még az anyja maradni,és óvni,védeni amíg igényli..
2010. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!