Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az anyósom. Mit tegyek?

Utál az anyósom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen elegem van!!!!! Ha a barátommal összekapunk,akkor az a nő már okoskodik,hogy mi van, folyatamostan mindenbe bele avatkozik,amihhez semmi köze nincs,hogy min vesztünk össze, telefonál,okoskodik, azt hiszi,hogy mindenhez köze van! Ha tudja,hogy a barátom veelem van,akkor hazarendeli, hogy segíteni kell, mindig hivogatja,mint valami 12évest.

Ez már sok. 22éves..nem ovis. A pasim persze teljesen védi,mert hogy ő szereti. Nem tehetem választás elé így 1év után ,de elegem van..Az anyja egyedül él, nincs senkije,csak a kicsi fia, biztos azért akarja tőlem elvenni. Nem bír,látható,de elegem van! Mit tegyek?:@

17éves voltam.:)


2010. okt. 29. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
erről van szó kedves anyuka, de ő még kislány nem tudja
2010. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Soraid alapján úgy vélem, jól járna a párod is, meg az anyósod is, ha ott hagynád őket. Szóval elég durva a leveled, valószínüleg nekik is elegük van belőled. Esetleg ha megpróbálnál magadra figyelni, fölfedezni, mi hogyan van belül, a szíved helyén nem kő van-e véletlenül.
2010. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Azt a nőt, aki a párod anyja, ha másért nem, akkor azért megilleti a minimális tisztelet, amiért ő szülte azt a férfit akit te szeretsz.Ha te erre nem vagy képes, nincsen benned tolerancia- igaza van az elsőnek, majd megtudod, ha anya leszel-, akkor felesleges itt minden szó.
2010. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
Valaki itt írta, hogy csak néha választja a párját az anyja helyett, de az is inkább feleség. Na ez így hülyeség. Nem választásról van szó, hanem egyszerűen arról, hogy megvédi-e a párját az anyjával szemben, vagy a párjának mindig jaj viseld el, ne szólj neki, kibírod, és anya Jancsikájaként viselkedik, vagy önálló férfiként. És ezt nem akkor kezdik el, mikor feleségről van szó, mert a házasságtól nem lesz belőle ilyen, aki ilyen az mindig anya kicsi Jancsikája marad és ezt kevés nő tudja elviselni. Én sem kérem, hogy engem válasszon, meg utálja az anyját sose kértem az első perctől fogva sem, de magától kiállt értem, és anyuka megértette, hogy Jancsika már nem a kicsi Jancsika, és jobb, ha szereti, akit Jancsika szeret, mert Jancsika nem hagyja, hogy bántsa.
2010. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Kedves anyuka! Köszönöm a véleményt,ígérem változtatni fogok, teljesen igaza van! :)

Az meg hogy elegük van belőlem,kétlem,mert szeret a párom,és ne egy kivülálló mondja meg,hogy 1év után mit tegyek.

Boldog vagyok,ne szóljon bele.

Az anyuka véleményét mégegyszer köszönöm!:)

2010. okt. 29. 23:09
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

ma 23:08

De neked sem árt Jancsika édesanyját tisztelni,hiszen mégiscsak ő neki köszönheted,hogy Jancsika a te párod,te életed értelme lett..

2010. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
23:08, ez így igaz! :)
2010. okt. 29. 23:12
 18/21 A kérdező kommentje:

Tisztelés? Az oké, de fel kell fogni,hogy a fiának a jövője a barátnőjével van. És ebben az esetben,más esetben sem fogja fel néhány szülő.

Nekem tetszett a megjegyzés.

2010. okt. 29. 23:13
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
Anyucinak nincs senkije ergo nemi élete se,ettől frusztrált ,irigy a ti életekre boldogságotokra,nemi életekre...Saját tapasztalat...Keressetek neki f*it,utána leakad majd rólatok!
2010. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyetértek a 18 éves fiú anyukájával, de mint szintén fiús anyuka nem a leányzónak mondanám meg a véleményem, hanem a fiamnak, vagy nem is mondanám, hanem rávezetném a dologra.De mint meny ezt már szurkálódásnak nézném, úristen de nehéz ez az anyós-meny ügy!Egy biztos, nincs jogunk a menyünket lecseszni,mert nem a mi gyerekünk, és jogosan sértődik meg!
2010. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!