Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis számít a pénz? Ilyenné...

Mégis számít a pénz? Ilyenné váltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 26 éves nő vagyok. Jómódú családból származom orvos szülőkkel, mindig is jól éltünk, de ezt sosem vertük nagy dobra, éltük a kis életünket mások lenézése nélkül. Segîtett a családom mindig másokat, adakoztak/jótékonykodtak ahol csak tudtak. Mindig is voltak/vannak barátaink kevésbé jómódú körökből, soha nem számított ez nekünk hogy ki hogy áll anyagilag.

Én is már dolgozom, jó munkám van jó fizetéssel.

1,5 éve van egy párom, ő 10 évvel idősebb nálam, elvált 2 gyerekkel. Válás után igazából nem maradt semmi neki, házat autót mindent ott hagyott a volt feleségnek és/vagy a gyerekeire iratta. Ő is tisztességesen dolgozik, szolgálati lakásban él most (kb havi 10ezret+rezsit fizet azért) illetve a gyerekeknek is megvesz mindent amit csak kérnek a gyerektartás fizetésén felül is. Ez tök jó és tegye is meg persze, csak mostanában elkezdett “zavarni” 1-2 dolog..

Mi kettesben soha nem megyünk sehova, és nem 2 hetes luxusnyaralásra gondolok, csak egy szombati esti mozira mondjuk vagy egy sütire egy cukrászdában. Ha ez nagyritkán mégis előfordul én fizetek. Néha eljön a szüleimmel étteremben, az ő részét is mindig fizetik a szüleim, nekem ez már kicsit kellemetlen, az utóbbi időben el sem fogadtam anyuéktól a meghívást ez miatt. Jó persze azt sem várom el a páromtól hogy ő fizesse a családom ebédjét, de nem tudom ha az ő szülei rendszeresen megebédeltetnének én legalább egy kávéra meghívnám őket csak a gesztus miatt.

Kaját rendelni nem szoktunk ugye mert drága, ha bevásárolok főzéshez (saját pénzen) akkor kapom a megjegyzést hogy miért kellett ilyen drága fajta paradicsom stb..

Hétvégi program max filmezés otthon vagy egy séta, az nem kerül semmibe.


Nagyon kellemetlen ez nekem és nem merem szóvá tenni mert nem szeretnék olyanná válni akinek csak a pénz számít és mindenféle programra vitetné magát állandóan. Csak kicsit kezdem úgy érezni hogy ebben a kapcsolatban inkább én vagyok a férfi vagy nem is tudom hogy mondjam.. összeköltözés sem tudom hogy működne, max úgy ha én fizetem az albit..


Tanácstalan vagyok, nem tudom hogyan beszéljek ezekről finoman, vagy beszéljek-e egyáltalán? Vagy nekem lettek túl nagyok az igényeim és ideje kicsit visszaszállnom a földre? Nyugodtan írjatok meg hideget meleget, szeretném tisztán látni a helyzetet



tegnap 09:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
89%

Ez a pasi egy zsákutca.


40 éves, 2 felnőtt gyerekkel (gyerekfejjel 2 gyereket csinált, gratula!), fillérb@szó, felnőtt, életerős gyerekeit kitartó balek.....


Egy lúzer, Már ne is haragudj....



Komolyan egy ilyen pasastól akarsz bármit is?

tegnap 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is beszélned kell vele erről, csak légy tapintatos. Anyámmal élek, 300 a nettóm, de amikor nagyritkán elmentem randira, mindig meghívtam a hölgyet valamire (üdítő, pizza, ilyesmi), mert nem nagy költség.
tegnap 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem annyi idős a gyereke mint Te, de azokat eltartja 20 évesen is, Tőled, a párjától meg egy qrva esti mozi árát, vagy egy minőségi paradicsom árát sajnálja...



Úgy kihajítanám, hogy egy életre megtanulná, nem használunk ki nőket, főleg nem a normálisabb réteget, amilyen Te vagy: soha nem kérsz, nincsenek extra igényeid, pusztán élvezni is akarod a kapcsolatot, amiben vagy, nem elvegetálni mellette, mert azt egyedül is megteheted, habár...



Még egyedül is sokkal jobb életed lenne, garantáltan...! 😄

tegnap 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
3%
Nem semmi, hogy egyes nők mi mindent elviselnek csak legyen egy fasz, ami beléjük megy.És még fizetsz is érte.Legalább kielégít rendesen a szexben?
tegnap 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
21%

Bocsánat, azt akartam volna írni


De nem azt írtad. Elírés az és helyett az éd. Azt nem lehet elírni, ki hány éves. MEse ez a javából, csak más vette észre, nem te :D

tegnap 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem tudunk az Ő fejével gondolkodni, talán erről vele kellene beszélned, hogy mi ez, hogy van ez most akkor, miért nem fizet semmit.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén érdekelne, hogy mi járt a fejedben, mikor ezt kiírtad? Mit szeretnél tőlünk, idegenektől?

Neked kell lenni annyi önismeretednek, önértékelésednek, higy megvizsgáld a helyzeted és felelősséget vállalj a döntésedért. Idegeneket nem tethelhetsz ezzel.

Én azt mondom szakíts, mert a helyzet egyértelmű? De hallgatni fogsz rám vagy a többi kommentelőre, aki ugyanezt írta?

Na ezt jelenti az önismeret, önértékelés.

tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, szakítás lett a vége egy év után. Még én voltam utána a sznob pesti, akinek csak a pénz számít. A srác azt mondta, két dolog fontos, legyen meleg vacsora és a csekkek befizetve. Ezt látta otthon, megértettem, de nem tudtam ehhez alkalmazkodni.
tegnap 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Mit keres egy ilyen hátterű nő mint te, egy ilyen nyomi mellett?

Azt hittem ovis gyerekekről van szó!

Ez a pali nem is annyira nyomi, mint inkabb rafinált és ő a golddigger a kapcsolatotokban.

tegnap 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
14%
Te buta vagy mint a döngölt föld! Nekem is ilyen csak kéne!🤪😜
tegnap 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!