Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért számít tiszteletlensé...

Ez miért számít tiszteletlenségnek a szülővel szemben?

Figyelt kérdés

Barátom roma, még nem mutattam be a szüleimnek.

Lehet butaságot fogok mondani, de csak bőrszínileg azok, életmódjukban nem, nem tartanak semmilyen hagyományt, nem beszélik a nyelvet, és nem is vallják magukat romának, de nem tagadják, hogy van bennük roma vér. Rendes család (bolti eladó, hegesztő, traktoros van a családban, dolgoznak).


Anyám és apám kiakadt ezen, amin nem lepődök meg. Elkezdett nekem papolni anyám, hogy fel fog csinálni idő előtt és majd állhatok sorba a segélyért, stb. Mire apám is becsatlakozott, hogy "C még nem volt a családunkba!".


És akkor itt jön a számukra tiszteletlen beszed: "Ja, csak alkoholista, drogos, kártyafüggő, nőverő, családverő, és börtöntöltelék. De cigu az tényleg nem volt."


2022. dec. 21. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

:D


Szerintem igazad volt hogy visszaszóltál.

2022. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenül nem kellene ítélkezzenek, akármennyire is rasszisták vagy mi.
2022. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Utálom az ilyen szűk látókörű szülőket. Igazad volt.
2022. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Unokatesóm 18 éves volt, amikor a harmadik gyereket szülte Ambrus Attila cellatársának, az nem volt baj, az nem volt szégyen, de amikor az öcsém bejelentette, hogy meleg, az minden volt, csak jó nem.

Utálom az ilyen szülőket, hányni tudnék tőlük, nem is tartom velük a kapcsolatot.

2022. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bátor vagy hogy visszaszóltál. Én kaptam volna mindjárt egy jobbhorgost.Nagyon nehéz szeretteinket főleg szüleinket szembesíteni a család " gyengeségeivel". Nem baj ha tudják hogy Téged sem ejtettek a fejedre és tisztába vannak hogy van mit a porta körül sepregetni.
2022. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező: igazad volt. Egyébként féltenek, aggódnak, "azért mondanak ilyeneket".

Egyébként senki se tudhatja, hogy nem volt -e a felmenők közt, így a szülők sem.

2022. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy attól félnek, az általad felsoroltakat most megkapják egyben. Csontvázak mindenhol vannak a szekrényben, ezt a szekrényt sehol sem a nappaliban tartják. Bár a saját gyereket azért nem kellene hülyének nézni.
2022. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor azt kell mondani, hogy vérfrissítés kell.
2022. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy vesszük tényleg tiszteletlenség, de ettől függetlenül teljesen igazad volt.
2022. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad volt.
2022. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!