Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek rossz...

Van itt olyan akinek rossz gyerekkora volt? Esetleg voltatok szegény? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

okt. 19. 22:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%
13-as, a kettes vagyok. Az ilyen juttatásokat az elhunyt keresete után állapítják meg. Nem egy átlag bért néznek, vagy hasonlót,hanem, hogy a halála idején mennyit keresett. Szerinted egy haldokló mennyit tud dolgozni? Ilyen esetben leszázalékolják őket és abból állapítják meg később, hogy mennyit kap az özvegy. Mielőtt ilyeneket írsz vagy nézz utánna megy gondolkodj.
okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem voltunk szegények mindenünk megvolt amire csak szükségünk volt. Nekem meg húgomnak. Ez leginkább apámnak volt köszönhető aki eltartotta a családot kiment külföldre dolgozni. Anyám meg nem dolgozott itthon volt velünk.

De ha azt vesszük a gyerekkorom nem volt túl jó. Anyám gyerekként sok mindent meg adott, de érzelmileg nem viselkedett úgy mint egy igazi anya. Volt hogy megtiltotta hogy valakivel barátkozzak az oviban és ha mégis

akkor kaptam tőle. Meg nagyon türelmetlen volt, ingerlékeny, sokat kiabált velem. Az igazán rossz időszak 12 éves koromtól volt amikor megprobált apám ellen nevelni minket. Ha elmentem vele nyaralni akkor mindig mondta hogy

" ő feláldozta értem az egész életét, én pedig elmegyek a bunkóval. " Sokat veszekedett érte és fokozatosan vonta meg tőlem a szeretetet, míg a húgom lett a kedvence. Egyszer nem vitt el az egyik óvodáskori barátnőmmel közös nyaralásra mert én apámmal mentem el. Szóltam neki hogy apám bármikor vissza visz csak szólnia kell mikor mennek. Nem szólt és utána azt vágta a fejemhez hogy

" minek kellett el menned az apáddal én mondtam hogy ne menj el vele. " Ráadásul akkor már anyagilag is beszigorított, a húgom levetett ruháiban jártam

nem engedte hogy vegyek magamnak dolgokat, és sok mindenben korlátozott is.

okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Senior Séf ***** válasza:
83%
Nekem nem gyerekként, kiskamaszként kezdődtek a megpróbáltatások. 15 éves koromban fater meghalt, anyám meg lelépett egy orvos barátjával. Állami bérlakásban hagyott egyedül. Nem szólhattam senkinek, ha nem akartam intézetbe kerülni. Éjszaki vagonrakásból meg (később) szombat esti zenélésekből tartottam el magam, meg jártam végig a középiskolát.
okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem mondanám hogy szegények voltunk, mert dolgozott apám is anyám is. Volt fedél a fejem fölött, ha nem is prémimum kajákat, de mindig ettem és meleg volt télen. Az alapvető dolgaim meg voltak, de ilyen hogy zsebpénz, nyaralás az total felejtős. Márkás cipő vagy ruha soha. Kínaiból öltöztettek, távolabbi csaladtagok ruhait hordtam meg ilyenek. Ha kaptam valami játékot vagy bármit ami nem ruha vagy kaja az csak karácsonykor v születésnapon. Máskor semmit. Azért a gyerek nem hülye, látja hogy az osztálytársainak van.. neki meg nincs.. és ez ürülékérzés volt. De felnőttem, megváltoztak a dolgok.
okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%
21, nem a halála előtti utolsó keresete számít csak, a nyugdíjszámítás szabályai szerint van megállapítva, ergo benne van a jó keresete is.
tegnapelőtt 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
35%

Hát, nekem 3 idősebb testverem van es en 03as vagyok.. szegenyek voltunk, nem is kicsit, volt mikor a szomszed segitett ki tuzifaval, etellel.. az apam egy alkoholista, verte az anyankat, a 2 idosebb tesomat (a masik tesom es engem nem vert csak siman el hanyagolt minden ertelemben is.. de folyton kiabalt rank, soha nem szeretett egyikunket sem).

Volt hogy zsiros hajjal, piszkos ruhaba mentunk oviba suliba, mivel az apank nem engedte hogy furodjunk es hogy anyam mosasson.

Anyamnak fajt a fasza dolgozni, csak apam keresett es o fizette a "hazat".. volt 1 nemetjuhasz kutyank is amit ajandekba kapott a tesom a nagyszuleinktol, de apum ittasan felakasztotta. Oviban ki voltam kozositve, suliban is, de ott mar meg is vertek, lekoptek stb.. 2014 decemberbe kulfoldre koltoztunk (akkor 11 voltam). 2015 februarba el kezdtem az uj sulit ahol en voltam az ujonc aki nem beszeli a nyelvet stb, ramszalltak, megvertek, fegyegettek hogy meolnek, ami majdnem sikerult is, hisz auto ele loktek suli utan, korhazban fekudtem masfel honapig (a suli, es a suleim is ongyilkossagi kiseretnek tudtak le az egeszet).

2017ben ki rugtak a sulibol mert en tonkre teszem a tobbieket a jelenletemmel. 2017 augustusaba uj suliba keztem (fogyi suli), ahol szinten ki voltam kozositve.. az angol, foldrajz es a tortenelem tanar osszefogva ellenem voltak 1x ram hivtak a rendorseget mert nem mentem ki a szunetbe (azert maradtam bent, hogy addik se szekaljon a suli) de a tanarok csak abban lattak a problemat ahogy bent maradtam. Tavaly toltottem a 20at, akkor probaltam eloszor ongyilkos lenni,az eletem miatt, de sikeretlenul.. a helyzet azota sem javult. Apam az iszik, anyam az penz fuggo lett miota kint elunk (szerencs jatek fuggo) (tobszor is lopott meg minket). Fonokom utal, de nem is tagadja, munkatarasim kibeszelnek.. szoval jahh.. kerdesedre valaszolva igen, rossz gyerek korom volt es szegenyek is voltunk.

De azert jo volt kiadni ezt magambol igy ismeretlenul is

tegnapelőtt 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak itt, bárhol, bármikor találsz hozzánk hasonlót.
tegnapelőtt 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!