Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni ?

Meddig érdemes várni ?

Figyelt kérdés
Másfél éve van egy párom aki a felnőtt lányával el , én viszont egyedül. Jól megvagyunk egy dolgot kivéve. Párom tologatja az összeköltözést. Most épp várjuk meg hogy a gyereke kijarja az iskolát. Értem én hogy a gyerek lelki nyugalma fontos. ( Elhagyta őket anyuka és a lánya nehezen dolgozza fel. Állítólag nehezen viselné el hogy apuka más nőt oda koltoztessen. Ha náluk vagyunk hiába próbálok beszélgetni a lányával nem túl kommunikatív.) Én megértem, hogy figyelni kell a felnőtt lánya érzéseire de nekem is egy életem van amit nem egyedül szeretnék leélni. Jelen pillanatban úgy élünk már másfél éve hogy találkozunk hol nálam - hol nála aztán mindenki hazamegy . Az nem opció sajnos hogy ő költözzön hozzám több okból sem. A gyereket nem akarja egyedül hagyni a nagy házba és a vállalkozása is ott van. Csak ugye én nem erre vágyom. Nem vagyunk már olyan fiatalok sem. Kíváncsi lennék mások meddig lennének türelmesek és esténként arra várni vajon ma jön e ha igen mikor?
ma 12:07
1 2 3
 21/30 retektorta ***** válasza:
89%
Szerintem nincs itt semmi gond egyikőtökkel sem, csak nem ugyanazt keresitek. Nekem is fontosabb lenne a gyerekem, mint az új barátnőm, aki az összeköltözéssel nyaggat (jó, tudom, nem nyaggatod). Keress olyat, akivel összebútorozhatsz, ő meg keressen olyat, akivel nem kell.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, ezt magadtól kell megkerdezd, hogy ez neked megéri-e. És úgy dönts, hogy az neked jó legyen. A pasit meg kell értsd, q gyereke lesz neki az első mindig. Minden normális embernek az az első, azután a szeretők. Ez már nem az a kategória, mikor 20 évesen találkoztok. Ha szereted, nem akarsz tovább keresni, akkor vársz. Ha neked így nem jó, másra vágysz akkor tovabblépsz.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
52%

"nekem is egy életem van amit nem egyedül szeretnék leélni."


Szerintem a férfiakkal csak a baj van,sokkal jobb egyedül..

ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező! Hozzál össze a lányával,nállam elakhat a lány,igy mindketten boldogok lehetünk.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
88%

Hozzad miert nem lehet koltozni? Ez egy tehetosebb ferfi ugye?

En szemely szerint mem orulnek, ha valaki a nyakamra koltozne es rendezkedne a hazunkban. Te nem emlitettel gyereket, igy koltozzetek inkabb hozzad. Had legyen nyugalma annak a lanynak, vegulis az az o otthona.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25# Mint írtam nem szeretne hozzám költözni több oka van. Egyik hogy a 18 éves lányát nem szeretne a nagy házba egyedül otthagyni és ennek a lánya sem örülne. Másik ott a vállalkozása mindene...az élete. Nem fog egy garzonba becucvolni hozzám . Ezt meg is értem . De én alkalmazkodom szívesen mennek akkor én oda... csak egyelőre nem támogatja
ma 16:07
 27/30 anonim ***** válasza:
88%
Még jó, hogy nem hagyja el a gimnazista gyerekét.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egy baj van veled, kérdező: nincs gyereked és nem érted meg, hogy akinek van, az elsősorban hozzá kötődik. Nőt találhat helyetted másikat a párod, de ha a gyerekével megromlik a viszonya a te odaköltözésed miatt, akkor nem talál helyette másik gyereket magának.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
45%

Rettenetesen fárasztó lehet, mikor valaki nyaggat, pofákat vág, sürget valamit!

A legbiztosabb módja, hogy valaki ránkunjon!

Én nőkent mondom, 48 évesen, túl egy váláson, jómagam is egy kamasz lánnyal, bárhogy szeretnék egy férfit, nem szeretnék vele összeköltözni.

Legalabbis nem egyelőre.

Lehet csak 3 év múlva. Lehet sose.

Nem tudom, de nagyon kétségbeesett szagot árasztasz, mint aki most már összebútorozna, bármi áron, na, ott a leanyka, az is egy akadály minden fekete, minden rossz, szemrehányások, ki mellé lehetne behalni, haláltárs nem élettárs, feleződjön már a rezsi, már legyen már na, valami, ha nem más kinyírsz valakit.

Visszataszító.

Neked a biztonság kell.

Maholnap ha így folytatod egyre ritkábban fog jönni, végül nem áll fel rád es megoldódik minden magától.

Nagyon besavanyodottnak tűnsz, görcsbe rándultnak.

Lehet, amit mondtak hogy többel kavar, lehet hogy te csak egy szexpartnere vagy a sok közül, a kedd csütörtöki szombati.

Nem tudom.

De az érvei validak, igaziak, okosak.

Igaza van! Nem kémyszerítheti rá a lányára egy nőt, mert az kapuzarasi panikban van és valakivel összeköltözne!

Valakivel. A forgatókönyv megírva, statiszta kerestetik!

Azt tudom, hogy ez az ember nem akar veled összeköltözni es te nem is vagy olyan mentális állapotban, hogy ez a helyzet jól süljön el!

Ha öszzeköltöznél, még hamarabb lenne vége, es csömörölne meg tőled, egy, hogy ráveszed valamire, amire nem vágyik!

Másik meg, hogy nem vagy kiegyensúlyozott! Recept a katasztrófára!

Valahogy alakíts ki magadnak egy olyan életet, ahol feltalalod magad egyedül is!

Ne légy rüh!

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy a jóisten őrizzen meg téged egy olyan férfitől, aki egyből összeköltözne veled, vagy akar 1 hónap múlva, abban köszönet nincs!

Az cseledet keres, fedelet a feje fölött, az nem téged keres!

ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!