Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni?

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Meddig érdemes várni egy olyan férfira, aki nős, és elvileg csak a gyerekek miatt van együtt a feleségével, hogy a gyerekek családban nőjenek fel? Mikor tudja eldönteni, hogy tényleg az a másik nő kell neki, és tudja, hogy érdemes vele újrapróbálni?

Mielőtt kapok jót és rosszat, megjegyzem, hogy a feleségnek is van kapcsolata.


2011. febr. 16. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Ebben az esetben max egy hetet.
2011. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, bele se kellett volna kezdeni. Te is láthatod, hogy nekik így kényelmes, de válni, ha eddig nem tették, ezután sem fogják.
2011. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. A gyerekek csak kifogás!Ha akarna már elvált volna.De ezek szerint neki ez a felállás tetszik.Otthon feleség,aki nem szól a szerető miatt,mert hisz neki is van,a gyerekek a közelben,meleg kaja,tiszta ruha,tőled szex.Szerinted mi hiányzik az életéből,ami miatt ezt feladná?
2011. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
És hogyha a férj különköltözik (nem a barátnőjéhez, hanem albérletbe)?
2011. febr. 16. 18:53
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség, hogy hova költözik?
2011. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Ne mások véleménye (még csak nem is feltétlen tapasztalatai) alapján dönts! Mit akarsz? Vele lenni, vagy családot alapítani valakivel? Türelmes vagy, vagy ultimátumot adsz? Megbízol vagy kételkedsz?
2011. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Másfél éves viszony, már különköltözött, de a családi bulik még mindig együtt vannak (ünnepek, szülinapok, stb, stb). Én komoly kapcsolatot akarok. Mindig azt mondja, ha én nem lettem volna, soha nem költözik el.. de neki még mindig úgy érzem, hogy jó ez a köztes megoldás (ez is, az is megvan..)
2011. febr. 16. 18:58
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
El kell döntened, hogy neked mi kell. Akarsz-e még várni, vagy ultimátumot adsz. Senki nem fogja tudni megmondani itt, hogy ő személy szerint mikor tud/akar majd lépni.
2011. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szerintem még ő sem tudja...

elég bizonytalan mindenben... Mindenben nagyon nehezen dönt..

2011. febr. 16. 19:00
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog lelépni. A szerelmes férfi olyan, mint a szerelmes nő, itt nincs különbség a nemek között. Ha szeret, borít mindent, és semmi se számít, csak a szívével tud gondolkodni. Nem akarlak megbántani, de neki ez így nagyon kényelmes. Nem kell mindent a nulláról kezdenie anyagilag, nem kell gyerektartást fizetnie, nem kell újra elköteleznie magát. Ez a lehető legkényelmesebb egy pasinak. Hidd el, tudom.
2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!