Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni?

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Meddig érdemes várni egy olyan férfira, aki nős, és elvileg csak a gyerekek miatt van együtt a feleségével, hogy a gyerekek családban nőjenek fel? Mikor tudja eldönteni, hogy tényleg az a másik nő kell neki, és tudja, hogy érdemes vele újrapróbálni?

Mielőtt kapok jót és rosszat, megjegyzem, hogy a feleségnek is van kapcsolata.


2011. febr. 16. 18:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

:D :D :D jót mulattam, h beveszed a kamuzásait :I "a gyerekek miatt" "házsártos feleség" :D

80%, h a végén visszamegy a nejéhez, ha az visszafogadja. addig meg lazítani akar :)

2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha csak miattad költözött el otthonról, az elég elgondolkodtató...

Ha nem működik egy kapcsolat és ezt a felek felfogják, akkor még a gyerek miatt sem maradnak együtt, ha van egy kis eszük.

És ha komolyan új életet akar valaki kezdeni, akkor azt saját elhatározásból teszi, nem egy 3. miatt.

Ha pedig veled csalta meg a feleségét, akkor nem tudom mit vársz, hogy téged talán nem fog megcsalni????

Ha nem így van, akkor persze bocsi!

Én is jártam 1x egy nős férfival, de eszem ágában sem volt vele komolyan kezdeni valamit, hát milyen ember az olyan, aki megcsalja a feleségét? Persze magamra sem vagyok büszke, hogy velem csalta meg, de az volt az első és utolsó ilyen kapcsolatom.

2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
a szart bele se kellett volna kezdeni várj 1 max 2 hetet és eldől csak nehogy későn kapj a fejedhez
2011. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%
Undorító.A férj is,a feleség is,meg az is aki egy ilyen emberre vár.Na,meg balek is...ilyenre várni?Soha...anyukám,ha van egy kis eszed,összekaparod magad,megtanulod hogy mi az az élet,hogy mit jelent nőnek lenni,és hogy nem állunk le minden jött-ment alakkal.
2011. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ha igazán szeret téged, el fogja hagyni a feleségét. Nem tudom mióta vagytok "együtt", ha régóta, akkor esélyesebb, hogy csak mondja, mert ugye az közismert, hogy minden félrekufircoló férfi ezt mondja a szeretőjének. Szóval na, ha rövid ideje tart, akkor még reménykedhetsz. A szerelem a kapcsolat elején a legnagyobb, ha hat hónapon belül nem lép, én lelépnék :)
2011. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Másfél év, fél éve költözött el...
2011. febr. 20. 09:33
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

nehogy írj neki, ne alázd meg magad. ha akar tőled valamit, majd jelentkezik. te addig is járj nyitott szemmel, lehet, hogy megtalálod az igazit:))

egy férfi sem érdemli meg, hogy a nő szaladgáljon utánuk. azért tartunk itt, mert tudják, hogy bármennyi nőt megkaphatnak, semmi izgalmas nincs a kapcsolatokban, tisztelet a kivételnek...

2011. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
utolsó: nem írok neki, nem jelentkezem, próbálom élni az életem, járok ide-oda a barátaimmal, és - remélem - egyre inkább nyitott leszek mások felé..
2011. febr. 20. 09:35
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég népszerű kifogás a családos férfiak szájából,nem is értem,hogy vannak még akik ezt elhiszik..

a "gyerekek miatt" kártyát mind kijátsza,és általában nem történik semmi.Otthon mosnak,főznek rá a fiatal pipihusit meg lehet döngetni meló után.

Bele sem kellett volna kezdeni. Még várhatsz éveket,csak nincs sok értelme,nem tudom miért kell így megaláznia magát egy nőnek. Az meg abszolút mindegy,hogy a nő is tart szeretőt,nekik is add át gratulációmat

2011. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!