Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni egy...

Meddig érdemes várni egy nőre? Lassan 4 évesek leszünk, de még összeköltözni sem hajlandó.

Figyelt kérdés
Mehettünk volna külföldre biztos helyünk lett volna,de oda sem akar jönni!Pedig nagyon jó helyünk lett volna!Márnem tudom mit tegyek?!
2011. máj. 28. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Azbutaegynő.
2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez két külön probléma.

Ha nem akar külföldre menni, vagy egyedül mész vagy maradsz, őt nem kényszerítheted.

Mondjuk összeköltözésre sem, de 4 év alatt gondolom azért beszélgettetek a jövőről, hogy veled tervezi-e. Ha erre a válasz "még nem tudom", akkor az azt jelenti, hogy nem.

Egyébként addig érdemes várni rá, amíg nem érzed rosszul magad amiatt, amiket írtál. Ha már napi szinten ezen kattogsz, akkor nem érdemes várni, mert nem kapod meg, amit szeretnél.

2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Milyen indokok miatt nem hajlandó Veled együtt élni????
2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon unatkozol/unatkoztok, hogy ugyanazt a kérdést írod/írjátok ki? :)
2011. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:34


Jó volna tudni!Fogalmam sincsen!Annyit mond hogy egyenlőre nem akar!Most jó így neki egyenlőre,de már régota tépem a számat hogy pedig ott kinnt sokkal jobb jövő várna ránk,mind a ketten a szakmánkban tudnánk elhelyezkedni!

2011. máj. 28. 20:41
 6/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:37


Semmi közöm ahoz aki feltette azt a kérdést amire gondolsz!Csak meg ihletett mert én is hasonló szituban vagok,csak én vagyok a férfi ebbe a szituban!

2011. máj. 28. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy feleslegesen veszited vele az idõdet. Tovàbbi kitartàst!
2011. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és mi is lassan 4 éve leszünk együtt és tényleg nem kamu a kérdés!
2011. máj. 28. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Értem, pedig ezt meg kellene beszélnetek mert ha nem közösek a céljaitok akkor felesleges várni évtizedeken keresztül, úgyse lesz belőle semmi ha ő nem akarja! Jobb tudni a másik terveiről.
2011. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jobb tudni a másik terveiről.


Csak az a baj hogy neki nincs olyan!Ő az a típus aki nem görcsöl a jövőn csak a mának él,amiben igaza van,de azért néha előre is kellene tekinteni!Nem tudom mi a jövő képe,ő nem beszél róla én igen,öszintén szólva fingom sincs mit akar az élettől vagy hogy hogyan képzeli el magát 10 év múlva,mert az hogy én elképzelem az édes kevés.....

2011. máj. 28. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!