Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni?

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Meddig érdemes várni egy olyan férfira, aki nős, és elvileg csak a gyerekek miatt van együtt a feleségével, hogy a gyerekek családban nőjenek fel? Mikor tudja eldönteni, hogy tényleg az a másik nő kell neki, és tudja, hogy érdemes vele újrapróbálni?

Mielőtt kapok jót és rosszat, megjegyzem, hogy a feleségnek is van kapcsolata.


2011. febr. 16. 18:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
19:05 vagyok. Szóval. A véleményem ugyanaz. Miért nem Veled költözött össze? Mert így szabad lehet... ha már lécelt otthonról. Közös családi bulik... hát, a gyerekek név- és szülinapja mindig az is marad, arra fel kell készülnöd - illetve nem vagyok biztos benne, hogy fel kell, mert ez a pasi talált egy okot személyedben, hogy miért lépjen le otthonról, de...
2011. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

de..?

igazából lehet, csak lelkiismereti problémát csinál nekem, hogy folyamatosan hangoztatja, miattam költözött el... (?)

persze ha a közös jövőnk a téma, mindig nekem ugrik, hogy miért sürgetem..

2011. febr. 16. 19:11
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

És miért sürgeted? Még vége sincs a rossz (?) házasságának és máris követeled tőle az új kapcsolatot. Nyomás alatt biztos, hogy inkább tőled is elmenekül.

Ne sürgesd, hanem vagy várj, vagy állítsd döntés elé, attól függően, hogy mit tudsz vállalni.

2011. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
de ha várok, meddig várjak? egy hónap? fél év? mennyi az a idő, míg egy normális ember el tudja dönteni, mit akar?
2011. febr. 16. 19:16
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"elvileg csak a gyerekek miatt van együtt a feleségével, hogy a gyerekek családban nőjenek fel?"


Ezt a kétlaki életet hívja ő családnak? Vagyis külön lakik,nem a gyerekeivel,mégis azzal takarózik,hogy a gyerekek miatt nem válik el.Annyit,amennyit most látja őket,annyir válás után is megtehetné.A szülinapi bulik pedig csak megbeszélés kérdése.

Ezt a "családot" már csak a papír tartja össze,de a férfi ehhez nagyon ragaszkodik és nem akar mással elköteleződni.

Ha másfél év után nem tudta eldönteni,hogy jobb lenne vele,mint egy albiban,akkor mégis mire vársz még?

2011. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
*veled
2011. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt kapcsolatom házasságból épp kilépett férfival, aki szintén különköltözött stb, de az be is ismerte hogy szórakozni akar most egy ideig, nem akar semmi komolyba belekezdeni. És ez, ha belegondolsz érthető is. A te pasid a jelek szerint ehhez töketlen, és inkább leráz azzal hogy minek sürgeted... Ez a mondata mindent elmond. Neked nem egyértelmű, hogy ha igazán akarna téged, ilyet álmában se mondana? Én azt tanácsolom hagyd ott, közöld vele hogy te befejezted, szóljon ha eldöntötte mit akar és úgy érzi kész egy újabb komoly kapcsolatra, annak minden velejárójával.. Lehet addigra te meg találsz egy százszor jobbat. :)
2011. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

Azt csak te tudhatod meddig vagy hajlandó várni.

Lehet hogy egy hét, lehet hogy egy év, lehet hogy több év, míg dönt. Ezt pedig csak ő tudja.

2011. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Most már egy ideje nem találkozunk (év eleje óta), képesnek akarja érezni magát a döntésre... Most azon gondolkodom, hogy írok neki egy levelet, másfél év alatt már igazán tudnia kellene, mit akar... és felejtsen el engem, (mert ebben az esetben még mindig úgy érezheti, hogy én várok rá, én ott vagyok, mint biztos pont, és bármikor jöhet...)

Szóval kellemetlen a szituáció...

Persze elfelejteni nem lenne egyszerű, de lehet ez lenne a legjobb megoldás.. (?)

2011. febr. 16. 19:32
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

En komolyan nem ertelek, pedig en is no vagyok. Nincs eleg szabad ferfi a vilagon?


Jo, hogy szulinapozik meg unnepel a gyerekeivel. Hogy lenne hozzad valo, ha te azt sem tudod megerteni, hogy a gyerekeivel torodik? Neki a gyerekei orokre a gyerekei lesznek es ha ez mar most zavar teged, mi lesz kesobb?


Alapkerdesedre valaszolva, semeddig sem erdemes ilyen ferfira varni, ugyanis o a legeslegkenyelmesebb pozicioban van jelenleg es valoszinuleg esze agaban sincs megszakitani a kapcsolatot a csaladjaval csak azert, hogy a te kenyed-kedved szerint elhessen. Az mellekes, hogy a felesegnek is van kapcsolata - ez annyit mutat, hogy nekik igy jo, megszoktak, te meg csak "arra" kellesz.

2011. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!