Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni ?

Meddig érdemes várni ?

Figyelt kérdés
Másfél éve van egy párom aki a felnőtt lányával el , én viszont egyedül. Jól megvagyunk egy dolgot kivéve. Párom tologatja az összeköltözést. Most épp várjuk meg hogy a gyereke kijarja az iskolát. Értem én hogy a gyerek lelki nyugalma fontos. ( Elhagyta őket anyuka és a lánya nehezen dolgozza fel. Állítólag nehezen viselné el hogy apuka más nőt oda koltoztessen. Ha náluk vagyunk hiába próbálok beszélgetni a lányával nem túl kommunikatív.) Én megértem, hogy figyelni kell a felnőtt lánya érzéseire de nekem is egy életem van amit nem egyedül szeretnék leélni. Jelen pillanatban úgy élünk már másfél éve hogy találkozunk hol nálam - hol nála aztán mindenki hazamegy . Az nem opció sajnos hogy ő költözzön hozzám több okból sem. A gyereket nem akarja egyedül hagyni a nagy házba és a vállalkozása is ott van. Csak ugye én nem erre vágyom. Nem vagyunk már olyan fiatalok sem. Kíváncsi lennék mások meddig lennének türelmesek és esténként arra várni vajon ma jön e ha igen mikor?
ma 12:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem akar teljesen elköteleződni és a lánya háta mögé bújik. Kifogás, kifogás, kifogás.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11# Ezt tartod valószínűbbnek ?
ma 12:55
 13/26 anonim ***** válasza:
72%

#11-esnek alighanem igaza van.

#1 voltam

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
65%

11, igazad van!

Aki szeret nem keres kifogást! Ezek szerint csak kihasznál téged.

Furi, hogy tartós kapcsolatot akartok, de nem dolgozik azon, hogy a lányát közelebbi kapcsolatba hozza hozzád. Ha fontos lenne a család neki, akkor szerintem hármótok kapcsolatán is dolgozna. Ha a lány nem akar elköltözni, akkor úgyis 3-an lesztek egy fedél alatt. (márha beenged a házába költözni)

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%

A lanya hata moge bujik es ot felhasznalva alibinek nem akarja az osszekoltozest.

Mondjuk en ebben az esetben nem eroltetnem, hogy odakoltozzek, sot.

A lanya szemszogebol teljesen megertem.

A paliebol is.

Ez az a helyzet, amikor mindenkinek igaza van. Neked is kerdezo.

Annyit lehet csinalni, hogy varsz, ki tudja meddig es addig marad, ami van. Vagy pedig befejezed az egeszet.

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

Hahaha...

Át vagy verve!

A pali lyukra jár, még nyaralni éppen érdemesnek tart, de tuti, hogy nem csak téged kezelget.

Én ilyet nem tűrnék!

Lapát!

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyelj én meg pont egy olyan kapcsolatra vágyom ahol nem muszáj össze költözni. Nekem ez ami most neked van tökéletes lenne persze nem vagyunk egyformák. Én se vagyok már fiatal de én meg pont úgy vagyok hogy nagyon jó ha egyik nap itt másik nap ott mindenkinek meg van a maga tere persze ez attól is függ hogy mennyit kéne utaznom. Nekem inkább az a fura hogy itt már szinte egy felnőtt lányról beszélünk mert még meg is érteném ha kisgyerek lenne de nem az. Bár pont ezért én nem is ismerkedek gyerekes félel most persze lehet majd le pontozni de pont emiatt nem mert vagy a volt párja vagy pont hogy a gyerek miatt szívsz. Én mivel az írásodból az jön le én ott hagynám te nem erre vágysz inkább akkor keress olyat akivel közösek a célok.
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17#

Jól érzed nem erre vágyok.Azt gondoltam másfél éve mikor megismerkedtünk hogy ennyi idő után azért már együtt élünk. De nem! Így majdnem olyan mintha egyedül élnék. Hétköznap este találkozunk csak . Hétvégén többet együtt vagyunk de ez nekem akkor is kevés. Nincs még az összetartozás érzése így nekem

ma 14:30
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
18, kerdezo! Hat pedig, ha eddig nem akart osszekoltozni veled, ezutan sem fog. Engedd el azt a csaladot! ;-)
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
90%

Nem tudni mennyire viselte meg a lányát az anyja elköltözése és ezt az apuka mennyire viseli a szívén. Ha valóban padlóra került a lánya és az apjának fontos a gyereke lelki békéje, akkor teljesen érthető, hogy nem akar még belekavarni.

Az én apukám meghalt 11 éves koromban. Anyámnak kb. 2 év múlva lett párja. Úgy utáltam, hogy elmondani nem lehet, kerültem, ahogy csak tudtam. Nem az embert gyűlöltem, hanem az idegent. Jobb lett volna akkor, ha még hagy nekem időt Anyukám. Szóval ilyen szempontból megértem a helyzetet.

Várd ki a jövő nyarat, ennyit megér egy jó kapcsolat, de ha akkor is kifogást keres, akkor azért komolyan beszélgess el vele a közös jövőtökről.

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!