Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undok vagyok mert így nem...

Undok vagyok mert így nem vittem haza?

Figyelt kérdés

Anyósom felhívott, hogy a sógornőmet meg a gyerekét, haza kellene vinni mert lerobbant az autója.

Hát mondom jólvan elviszem őket, még előtte nekem van dolgom otthon a gyerekekkel majd akkor elviszem utána.

Az autómat 3 hete vásároltam! Egy 2 éves autó, amire 4 évig gyűjtögettem.

Oda értem értük és teljes sokk hatással nézem, hozza a hordozóba a gyereket és mellette jön a hatalmas kutyája.

Akiről tudtam, hogy most volt valami betegsége amire gyógyszert szed és folyamatosan megy a hasa tőle. Autózás közben amúgy is sokkal jobban hajlamos rá.

Na tehát mondtam neki, hogy egy szóval se mondták, hogy a kutya is itt van. És megmondtam, hogy ne haragudjon de a kutyát nem fogom elvinni egy 40 km-es útra, hogy össze fossa az új autót.

Egy kissebb szóváltás alakult ki, hogy de most akkor mi van. Ki lehet takarítani ha baleset történne. Én meg közöltem, hogy nem akarok kutya fost takarítani. Vagy esetleg át vállalja e a takarítás költségét. Persze ugye nem.

Úgyhogy végülis anyósom nagy megsértődve közölte, hogy jólvan akkor vigyem el őket aztán a kutya ott marad és holnap majd a sógornőm férje elviszi.


tegnap 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 2 napja amúgy is ott voltak, a párja meg amúgy se volt otthon, akkor mi volt az a sürgős mehetnék, ami miatt a sógornőt ugrasztani kellett?

Oké, hogy 40 km nem nagy távolság, de azért nem is a szomszéd utca.

3 héttel ezelőtt - amíg nem volt kocsi -, hogyan oldották volna ezt meg?

tegnap 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Misery ***** válasza:
54%
Utolsó, gondolom hívtak volna taxit, vagy máson élősködtek volna ingyen.
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Hacteljesen egészséges lenne a kutya,és az indulás előtt fürdette volna meg,akkor is nyugodtan nemet mondhatsz. Az autódba azt engeded be,akit te szeretnél,hisz a költségeit te állod.
tegnap 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

Az autóm olyan, mint a lakásom.

Azt engedek be, akit akarok.

tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!