Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undok vagyok mert így nem...

Undok vagyok mert így nem vittem haza?

Figyelt kérdés

Anyósom felhívott, hogy a sógornőmet meg a gyerekét, haza kellene vinni mert lerobbant az autója.

Hát mondom jólvan elviszem őket, még előtte nekem van dolgom otthon a gyerekekkel majd akkor elviszem utána.

Az autómat 3 hete vásároltam! Egy 2 éves autó, amire 4 évig gyűjtögettem.

Oda értem értük és teljes sokk hatással nézem, hozza a hordozóba a gyereket és mellette jön a hatalmas kutyája.

Akiről tudtam, hogy most volt valami betegsége amire gyógyszert szed és folyamatosan megy a hasa tőle. Autózás közben amúgy is sokkal jobban hajlamos rá.

Na tehát mondtam neki, hogy egy szóval se mondták, hogy a kutya is itt van. És megmondtam, hogy ne haragudjon de a kutyát nem fogom elvinni egy 40 km-es útra, hogy össze fossa az új autót.

Egy kissebb szóváltás alakult ki, hogy de most akkor mi van. Ki lehet takarítani ha baleset történne. Én meg közöltem, hogy nem akarok kutya fost takarítani. Vagy esetleg át vállalja e a takarítás költségét. Persze ugye nem.

Úgyhogy végülis anyósom nagy megsértődve közölte, hogy jólvan akkor vigyem el őket aztán a kutya ott marad és holnap majd a sógornőm férje elviszi.


ma 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Jól tetted. Örüljön, hogy őt meg a gyerekét elvitted.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Biztos, hogy semmilyen kutya nem szállna be az autómba.

Az én autóm, az én szabályaim.

ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem vagy undok. Inkább ő az. Mi az, hogy a kicsi tündibündije összefoshassa a kocsidat, de ő nem fizetné ki a takarítást? Ha nem egy új kocsiról lenne szo, akkor se vittem volna el. Örüljön hogy így is megoldódott, és segítettél egyből nekik.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Miert nem hiv taxit, ahelyett, hogy teged nezne annak? Jaaa, hogy az nem ingyen van...! Ahogy a benzin sem. Nem vinnem el! ;-)
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Fosós, beteg, nagytestű kutya, de a sógornő mégis vitte magával meglátogatni anyóst. Neked meg éppen most van egy új autód amikor a kutya fosik és persze nincs senki más a családban, akinek lenne kocsija és elvinné őket. Legalább gondold végig, ha már kamu sztorikat írsz ki.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Fontosabb a kocsi, mint egy jótett és a kedvesség? Utálom az embereket..
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Jah én is mindig beültetem a hasmenéses kutyámat az újszülött gyerek mellé a kocsiba, amikor átugrok anyóshoz pár órára... Ez a gyakori kérdések, nem a kreatív írás tiniknek.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak nem attól robbant le a másik kocsi, mert azt is telefosta a kutya..?
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A kutyával már ott voltak anyósomnál már 2 napja.

El nem hinnétek de igen, ő be ülteti a fosós kutyát a gyerek mellé és úgy jön megy. Nem bír otthon maradni egyedül szinte soha.

Csak a kocsi nem indult vissza felé. A férje meg nem volt otthon, azért is aludtak anyósomnál.

ma 16:29
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Én pont lefostam volna az autómat. Az csak egy tárgy, segíteni meg egy másik dolog. Majd a halálos ágyadon beszélgethetsz az autóddal.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!