Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort szerettem volna venni,...

Motort szerettem volna venni, ki is néztem egyet, el is mentem kifizettem haza vittem, de már út közben nem akart jól menni. Azt mondta a gazdája, valószínű a kevés a benzin, tankoltam bele, így akkor abba hagyta a rángatást.Vissza kérhetem a pénzem?

Figyelt kérdés
Vissza adta a pénzt, akkor körül nézte a motort, de most mondja hogy meg csináltatta, és a szerelő mondja hogy elvan hajolva a kormány, meg sérült az oldala! Kérdezte, nem nálam borult fel? Így most rendörségre megy feljelentést tesz ismeretlen tettes ellen, mert nem tudja kinél történt a dolog. Nálam, biztos nem, mert Ő meg is nézte, de már azt mondja, annyira azért nem nézte körül a motort. Pedig szerintem körül nézte, és semmi baja nem volt, csak hogy rángatott. Most ezt miért csinálja ez az Úri ember vajon, velem? Miért mond ojat, ami nem valós.
2021. szept. 21. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Abba hagyta a rángatást, de, másnap vissza vittem neki, mert rossz volt a motor. Szerintem kötelessége volt vissza adni a pénzem, nem? Ő azt mondja, bánja hogy vissza adta a pénzt, neki egy rendőr barátja azt mondta, nem kellett volna vissza adni semmit. De még 3 napot sem volt nálam a motor! Most meg hív, hogy valakinél el borulhatott a motor, mert lehet látni az oldalán is, meg a kormány is meghajlott, akkor amikor vissza vittem neki, és kipróbálta, semmit nem mondott, hogy van vele valami, akkor jó volt a kormánya is meg minden része.
2021. szept. 21. 16:40
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

A használt jármű zsákbamacska.

Hány eves vagy?

2021. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden használt jármű zsákba macska! Lehet neked telik vadi újat venni, nekem nem. Nem kor függő szerintem.
2021. szept. 21. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak használtan vettem eddig autót, nem tudom honnan jött ez neked, hogy újat veszek.

De ha már pénzt és időt ölök valamibe, akkor atnézem normálisan, elviszem egy körre, átvizsgálom.

Az eladó kifogott egy bepalizható embert, aki nem ért a járműhöz, ez van.

2021. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

" Vissza kérhetem a pénzem? "


" Vissza adta a pénzt "

Na akkor hogy is van ez?

2021. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Na de ha menet közben kezdett el rángatni, rátankoltál és utána jó volt... akkor valóban a kevés benzin volt a baj. Szóval mégis mi a halálért vitted vissza? Saját magadnak kerested a bajt.
2021. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es igazad van!

6-os azèrt vittem vissza mert másnap reggel is rángatott ès fel hívtam a tulajt azt mondta vigyem vissza. Vissza adás, kèrès, itt volt a sráccal kis gond, mert nem nagyon akarta vissza adni. De a vègèn csak vissza adta a pènzt. Majd kipróbálta ès rá jött, tènyleg nem jó a motor, előbb azt akarta nekem mondani, hogy nem tetszik ès azèrt vittem vissza. De tetszett volna ha megy, de nem azèrt akartam meg venni, hogy egyből szerelőt keressek.

2021. szept. 21. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Meg akar ijeszteni, ne foglalkozz vele. Tegyen feljelentést nyugodtan ismeretlen tettes ellen.
2021. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!