Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez milyen fa lehet?? Erdőben...

Ez milyen fa lehet?? Erdőben találtam, vittem haza alóla csemetéket.

Figyelt kérdés

Első körben azt hittem hogy vadkörte, de már egyáltalán nem vagyok benne biztos.. Valaki hozzáértő megtudná állapítani hogy mi ez?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2022. márc. 4. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd ha kihajt, és látszik a levele, akkor talán megállapítható....
2022. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Némi kutakodás után, arra jutottam hogy talán galagonya lehet
2022. márc. 4. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
ez bármi lehet de galagonya biztos hogy nem, annak más a törzse és ilyen magasra nem nő meg.
2022. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg birs? Mondjuk azt láttam ebben az erdőben még nyáron, csak már nem tudom hol.. Pedig azzal összetudnám hasonlítani.


Almát, meg körtét szeretnék az alóla elhozott csemetékre oltani, Nem ártana tudni hogy van e bármi köze az alma vagy körte félékhez.. 😅

2022. márc. 4. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem birs, és nem is gyümölcsfa az első képen az a nagyobb fa az szerintem mezei juhar, szinte biztos. Viszont az utolsó képen tüskéket látok, az könnyen lehet galagonya.

De nehéz megmondani.


Viszont ezek a cserjék már több évesek es eddig árnyékban éltek szinte sosem láttak napot. Te most kiülteted a tűző napra nehezen fog megmaradni, talán a vissavágás segít.

2022. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ezeknek semmi köze az alma és körte félékhez, ezekre nem fogsz tudni semmit oltani ahogy fent irtam az biztos hogy nem gyümölcs/ vadgyümölcs.
2022. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A galagonya szerintem nem kizárt.

A többi említett gyümölcs igen.

Merre laksz? Ha megírod, lehet, hogy valaki tud neked adni alanyt.

2022. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csináltam még egy pár képet az egyik nagyobb hazahozottról, hátha.


[link]

[link]

[link]

[link]

2022. márc. 5. 09:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez biztos, hogy galagonya. Ezt a nagy fát is most ültetted?

Kérdéses, hogy megmarad-e az biztos, hogy az elkövetkezendő években csak vegetálni fog ha túl is éli.

2022. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elég nagy földlabdával szedtem ki, úgyhogy bizakodó vagyok.


Ahol volt, ott tarvágás lett csinálva, ha nem hozom el akkor ki lett volna vágva ez is.

2022. márc. 5. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!