Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon a szüleitek és testvére...

Otthon a szüleitek és testvéreitek előtt szoktatok hangosan fingani?

Figyelt kérdés

Gyerekként és felnőttként is a mai napig jóízűen szellentek a szüleim és testvéreim előtt (29N). A távolabbi családtagok, ismerősöknél, nem közeli barátoknál ez megáll. Azt hittem minden család így működik, de aztán a barátom felvilágosított, hogy nem, amióta emlékszik ez náluk sosem volt így.


Mi a normális és mi a jellemző nálatok? A mi családunk a fingós vagy a barátomék prűdek ezen a téren?



#szellentés #diszkréció #családi hóbortok
aug. 14. 14:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
75%
A fanyalgó, ítélkező, modoros álszentek azok, akik a wc-t is mosdónak hívják, de affektatíve "mösdő"-nek ejtik?
aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
15%

#30- Fura kis valaki lehetsz, ha a fingást összemosod az orr alá fosással... azt hiszem az életben nem csak a fingást fogod vissza, hanem az olyan tevékenységeket is, mint a nevetés, a tréfálkozás, vagy az értelmes megnyilvánulás :D a fing-nevezzük nevén a dolgokat- visszatartása, az okból is káros, mert elkezd visszafelé bolyongani a szervezetben, megállva az agyban, s ebből adódnak az olyan marhaságok, mint amiket te komment formájában útjára bocsájtasz.

Na de elnézést, ha kissé messzire mentem, nem akarok személyeskedni. Pusztán a kérdésre feleltem, igen, a testvérek, szülők előtt hangosan szoktam fingani. Értelemszerűen nem ebéd vagy hasonló alkalmakkor, de persze szerinted ha valaki a családtagja előtt pukizik az proli és aluliskolázott... kapaszkodj meg a foteledben, mert mondok még valamit! Ha a fingtól kiakadtál ettől ledobod az ékszíjat! Képzeld a csajommal hangosak vagyunk szex közben!!! Akkorákat nyög, és kiabál miközben élvez, hogy visszhangzik a ház, és ez nem vicc! Volt hogy a szomszéd átszólt másnap, milyen jól mulattunk az éjszaka :D

Na de törlöm a kérdést, további jó bujkálást a mosdóban! Addig is holnap reggeltől estig, szanaszét fingom a liftet, a folyosót,az irodát, a boltot, a fodrásznál visszafogom magam, mit lehet tudni :D

aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
82%

Szándékosan, nem durrogtattunk egymás orra elé, de ha ránk jött és nagyon kellett akkor nem szégyelltük elengedni magunkat, de azért odafigyeltünk hogy ne evés közbe, meg ha vannak vendégek akkor ne előttük.

Barátnőmet úgy nevelték hogy ez tilos még csald előtt is, vagy vonuljon félre, vagy tartsa vissza, Őt nagyon szabályozták ebben, böfögés terén is.

Amikor összeköltöztünk és elkezdtem elengedni magam ilyen téren, mindig vita volt ebből. Én mondtam hogy lazítson, engedje el magát, nem is egészséges ha visszatartja, nyilván munkába, iskolába, társaságba ne csinálja, de itthon magunk közt nem gond ez.

Persze tőlem ezt elfogadta hogy ilyen vagyok, de nem bírja elengedni magát, nagyon ezt nevelték belé.

Persze ha alszunk nem fogja vissza magát, sokszor akkor engedte el magát álmában, nem egyszer ébredtem arra hogy akkorákat durrogtat hogy szerintem az egész háztömbbe hallani. Sőt volt olyan amikor elment wc-re akkorát durrantott hogy azt hittem széttört a wc. de volt már olyan hogy egész nap visszatartotta, mert munkába volt, barátokkal, aztán a wc-n ülve csak nem jött ki. Fel is fújódott nem is volt jól már késő délután. Már azon voltam hogy beviszem az ügyeletre vagy valami. Aztán megivott 1 nagy pohár kólát, csinált 10 guggolást, aztán elment wc-re akkor jött egy kicsi puki és érezte hogy kezd megkönnyebbülni, aztán akkor este kádban fürdött és akkorát fingott hogy az alsó szomszéd írt rám messengeren hogy valami baj van a lefolyóval mert akkora morajlást hallott hogy azt hitte szétdurrant a cső vagy valami. Én akkor berohantam a fürdőbe, barátnőm fürdött, mondta hogy akkorát fingott, és azt hallhatta. Aztán megnyugtattam a szomszédot hogy mi volt az amit hallott, és rendesen hallottam hogy üvölt a röhögéstől. Ezért is utáltunk ott lakni mert annyira vékony falak voltak hogy sokszor még a 2 emelettel lejjebb lévő házaspár veszekedését is hallottuk.

aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 Kólauborkával ***** válasza:
48%

Az itt véleményezők elég szomorúak lesznek, amikor kiderül, hogy az iskolázottságnak és a fingnak köze sincs egymáshoz.

Én akkor sem dogom miattatok tartogatni.

Szép napot mindenkinek!

aug. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon egymasnak estetek..aki szo szerint a masik orra ala fingik, az tenyleg proli, kesz, akarhogy is szepitjuk. Tartogatni viszont valoban nem kell, nem egeszseges, de felre lehet vonulni.

Nem tudnank ebben is megtalalni az arany kozeputat, anelkul, hogy a masik torkanak esunk?

aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Már az is elég lenne, ha elfogadnánk a másik hozzáállását/véleményét ebben a témában (is).

Az, hogy mi egymás előtt eleresztjük, az nem jelenti azt, hogy kétpercenként durrogtatunk.. azt sem jelenti, hogy mások előt hejjdemekorákat recsegtetünk, szintén kétpercenként.

S ha azért vagyok proli, mert fingunk egymás előtt, akkor ma is tanultam valamit.

Viszont nem rohadt le a kezem attól, hogy hasznosnak értékeljem azt a hosszászólást/hozzászólásokat is, amelyek az én nézeteimmel ellentétesek.


"Mi a normális és mi a jellemző nálatok?"


Erre mindkét oldal válaszolt.

A piros pacsikat tényleg NEM értem!


#18

aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
68%

Szomorú, hogy idegenek előtt nem, de a saját családod megiszteled vele.

Én visszafogom magam mindenhol, ahol csak lehet, főleg a szeretteim előtt. Egyáltalán nem baj ha kicsúszik. Nekem viszont úgy jön le a kérdésed mintha még büszke is le lennél rá.

aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
37: volt azert itt olyan valasz, hogy a fonoke orra ala fingott es kinevette ot. Erre irtuk tobben, hogy proli, mert ez igenis az. Mint ahogy csaladi ebed kozben is proli odafingani az asztalhoz.
aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
17%

#39, az úgy tényleg bunkóság.. de lehet, csak hergelni akart a válaszoló.

Nyilván mi sem szarjuk össze magunkat az asztalnál..


A visszatartásból csak problémáink voltak. Nekünk ez így jó, ahogy vagyunk.. és nem is tudnám elképzelni, hogy másképp legyen. :)


#18

aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!