Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon a szüleitek és testvére...

Otthon a szüleitek és testvéreitek előtt szoktatok hangosan fingani?

Figyelt kérdés

Gyerekként és felnőttként is a mai napig jóízűen szellentek a szüleim és testvéreim előtt (29N). A távolabbi családtagok, ismerősöknél, nem közeli barátoknál ez megáll. Azt hittem minden család így működik, de aztán a barátom felvilágosított, hogy nem, amióta emlékszik ez náluk sosem volt így.


Mi a normális és mi a jellemző nálatok? A mi családunk a fingós vagy a barátomék prűdek ezen a téren?



#szellentés #diszkréció #családi hóbortok
aug. 14. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, a családommal szellentünk egymás előtt, ez természetes.
Szellentünk egymás előtt, de diszkréten, nem verjük nagydobra.
Nem, nem teszünk ilyet, eszünkbe sem jutna.
82 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 Kólauborkával ***** válasza:
78%

Ha már a család előtt sem finghatok (akik nem mellesleg szó szerint a szaromból vakartak ki gyermekkoromban), akkor mégis hol?

Persze nem kajáláskor, de ez alap, gondolom.

aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Én nem, apám simán és még büszke is rá.
aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
79%
Most nem azért, de ha a saját otthonában sem szellenthet az ember, akkor nem tudom, hol...
aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Kimegyek a wc-re. Engem zavarba hoz.

Bofogni viszont előttük szoktam.

aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%
Hát egymás előtt nem szoktunk, de van olyan hogy akkorát dörentek a szobámba hogy mèg a szomszéd is felsikít.
aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Persze, de ők sosem viszonozzák.
aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is természetes, de van egy barátnőm, aki akkorákat tud böfögni művelt nő létére, mint valami víziló, káromkodik, mint egy kocsis, akármilyen személyes vagy gusztustalan témát jó ízzel kitárgyal, de a pukit nem tudja elengedni mások előtt. Családban, barátokkal sem.
aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez nem prűdség, inkább intelligencia és kulturáltság kérdése.


Én úgy vagyok vele, hogy főleg a saját otthonomban nem akarom szagolni mások seggszelét és én is megtisztelem a velem lakókat azzal, hogy nem durrantok az orruk alá.


Nyilván mindenkinél megesik, hogy kiszalad, de ha bárhol máshol, vendégségben, munkában képesek vagyunk kulturáltan viselkedni, akkor ezt a jó szokást otthon is meg lehetne tartani.


Sajnos nekem a szüleim erősen kulturálatlanok ebből a szempontból, simán finganak, böfögnek percenként mint az állatok.

aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 renton9999 válasza:
88%
mindig benyitok öcsémhez és befingok neki persze kiabálás a vége általában.
aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Kólauborkával ***** válasza:
46%
Nálad az a kultúra, hogy fájjon az ember hasa, mert annyira urak vagyunk? Egészségedre…. Én bárki előtt nyugodtan fingok, eddig nem volt panasz, max az elején furán néztek.
aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!