Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon a szüleitek és testvére...

Otthon a szüleitek és testvéreitek előtt szoktatok hangosan fingani?

Figyelt kérdés

Gyerekként és felnőttként is a mai napig jóízűen szellentek a szüleim és testvéreim előtt (29N). A távolabbi családtagok, ismerősöknél, nem közeli barátoknál ez megáll. Azt hittem minden család így működik, de aztán a barátom felvilágosított, hogy nem, amióta emlékszik ez náluk sosem volt így.


Mi a normális és mi a jellemző nálatok? A mi családunk a fingós vagy a barátomék prűdek ezen a téren?



#szellentés #diszkréció #családi hóbortok
aug. 14. 14:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
45%
Én utcán is, leszarom ki mit gondol, ők is csinálják, nem?
aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
67%
Azért az vicces, hogy megy a lepontozás, pedig csak választ adtunk egy feltett kérdésre...
aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
85%
szerintem a csajok többsége csinál ebből ügyet, mi férfiak, nemes egyszerűséggel képesek vagyunk szinte bárhol teret engedni a szellentésnek. Hogy jó modor vagy taplóság, helyzet kérdése. otthon nem csinálok nagy ügyet belőle, ha kiszalad, akkor ennyi. a barátnőm viszont magunk közt sem "engedi" el magát ennyire, ám ha nagy ritkán mégis, akkor ilyenkor valami efféle beszólással enyhítek a helyzeten"nahát, nem esik és mégis dörög" :D igaz hogy belepirul, de elneveti magát. persze ha tudja az ember hogy dögletes az eredmény, akkor inkább kimegyek a házból.
aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
67%
#23 Én férfi vagyok, de nem vagyok egy alul iskolázott proletár, hogy ott szellentsek ahol éppen rám tör.
aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
83%

"Azért az vicces, hogy megy a lepontozás, pedig csak választ adtunk egy feltett kérdésre..."


Sajnos tele vagyunk hipokritákkal.

aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
67%
#24 Valaki ettől aluliskolázott(igen, egybe kell írni :D)? Meg proletár? :D akkor te egész nap hasfájással bajlódsz, várva egy alkalmas pillanatra, hogy elengedhesd a rettenetet? Emberek vagyunk, s ha már az otthonunkban, a családi körben nem engedhet el az ember egy galambot, akkor hol a ménkűben? Mindegy is, nem érdekel más szellentési szokása...
aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
76%

Milyen fura, hogy sokan a fingást ördögtől való, isten elleni véteknek tartják és ítélkező megjegyzésekkel illetik, de pl azt a rendkívül tiszteletlen hangnemet, ami itt uralkodik, teljesen normálisnak vélik.


Hipokrita világot élünk?

aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
85%

Nővérem olyan vakolatrepesztően hangosat és büdöset tud robbantani, hogy bármelyik férfiállat megirigyelné. Mindezt persze otthon, nyugodtan mindenki előtt.

Apámmal néha szokott koncertezni is. Komolyan már ott tartok, hogy nekiállok lekottázni.

Én mindig kimegyek a budira, ha kell, nem szeretem mások előtt eregetni, még akkor sem, ha család.

aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, szuper hallgatni a sztorikat! Én mindkét oldalt megértem, sőt kifejezetten megnyugtat, hogy egyik oldal sem ördögtől való.
aug. 14. 21:55
 30/46 anonim ***** válasza:
38%

"Valaki ettől aluliskolázott(igen, egybe kell írni :D)? Meg proletár? "


Nyilván ha hangosan fingasz mások orra alá akkor egy alul iskolázott proletár vagy. Ez tény.


"akkor te egész nap hasfájással bajlódsz, várva egy alkalmas pillanatra, hogy elengedhesd a rettenetet?"


A hasfájás sztorit csak te erőlteted. Tény 1: senkinek nem lesz attól hasfájása, hogy nem fosik oda helyben a másik orra alá. Tény 2: ha munkahelyen, vendégségben, iskolában, egyéb helyeken képes vagy a bélgázaid visszatartására legalább a legközelebbi mosdóig, akkor ugyanerre otthon is képes vagy.


Szerintem pont otthon a szeretteinket illene megtisztelni azzal, hogy nem fosunk az orruk alá. De hát ugye kinek mi... :D

aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!