Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámról tudom, hogy prosti!...

Anyukámról tudom, hogy prosti! Beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok (lány) és ezért tudom hogy sokan nem fognak komolyan venni a korom miatt, de azért leírom. Anyukámról egy ideje tudom, hogy prosti és férfiakat fogad a házunkban, de ő szerintem nem tudja hogy én tudom.

Kezdem inkább az elején. A szüleim akkor elváltak mikor én 2 éves voltam, apukám kiment Angliába dolgozni és azóta is ott él, fizet valamennyi pénzt anyukámnak miattam, de csak évente általában kétszer látom, karácsonykor meg valamikor nyáron. Én nem nagyon érzem úgy, hogy szükségem van rá (nem is ismerem őt, 2 éves korom óta évente 1-2 napra látom...) de ő mindig látni akar. Mindegy, nem ez a lényeg. Anyukámnak azóta néha van pasija, de rövid ideig, egy volt akivel kb egy évig együtt volt (elsős koromban) és volt hogy ő vitt engem suliba, ilyesmi. De szakítottak. Ha épp nincs pasija, akkor férfiak járnak hozzá esténként.... ez így volt mindig, amióta csak vissza tudok emlékezni. De eleinte persze nem tűnt fel, hogy ez mit is jelent, mert hát egy kisgyerek nem érti ezt. Anyukám mindig mondta, hogy van "otthoni munkája" is, folytatni kell azt, amit napközben az irodában (egy cégnél dolgozik) nem tudott elvégezni. Ezt én elfogadtam és az lett nekem a természetes, hogy járnak hozzánk különböző férfiak esténként, mert hát csak ezt láttam kb 3 éves koromtól.

ilyenkor esténként a nagymamám vigyázott rám, ő velünk lakik. Egy 2 szintes családi házban lakunk, nagymamám fent, mi anyukámmal lent, és ha anyához jönnek a pasik, akkor felmennek, a fenti vendégszobába, és akkor nagymamám lejön hozzám és velem foglalkozik. És ő is mondta mindig, hogy ne zavarjuk anyát, dolgozik. Én meg persze elhittem mert fogalmam sem volt még, hogy ilyen "munka" is létezik.

De hát valamennyire már felnőttem azóta (persze tudom hogy még gyerek vagyok) és kb 1 éve rádöbbentem hogy anya mit is csinál. És elgondolkoztam és egy csomószor titkolózik, elég egyértelmű hogy mi van. De ő azt hiszi hogy én nem tudom ezt, mert továbbra is ugyanúgy mondja nekem, hogy ma este dolgozni fognak, mert az irodában nem tudták befejezni, és kell segítség, mert közösen dolgoznak a munkán, ezért jön a másik... (aki furcsa hogy mindig férfi...) Persze általában késő este csinálják mikor nekem már aludnom kéne, de kiskoromban sokat mászkáltam ki éjjel mert rossz alvó voltam, mindig anyut kerestem, ezért mondták hogy most dolgozik, nem tudták eltitkolni. Most meg még sokszor fent vagyok mikor jön a pasi.


Amúgy jó anyának tartom, mindent megad nekem, szeret, sokat foglalkozik velem, sokat megyünk kirándulni, jókat nevetünk. De engem NAGYON zavar ez a dolog mióta kiderült és néha ha ránézek az jut eszembe hogy úristen, miket csinál az én anyukám esténként.


Szerintetek beszéljek vele? Mondjam meg, hogy tudom? Mert néha mikor odajön hozzám, hogy "ma késő este ne zavarj kicsim, sok a munka!" akkor néha kedvem van elárulni neki hogy tudom... de nem merem!! Mit szólna? Meg van egyáltalán köze ehhez egy 12 éves lánynak? De mégiscsak az anyám és ez zavar. Vagy a mamámnak mondjam el?


2010. okt. 27. 16:29
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
szóval. 22-23 éves lehetsz most. mi történt akkor 010'ben? megoldódtak a dolgok?
2021. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Nekóstolgasss válasza:
Anyukádnál önzőbb ember nincs hisz nem érdekli a saját gyereke meg munka helyett csak szétteszi a lábát.Undorító ember!Költözz valaki normálishoz a családban,anyukád meg köpd le és felejtsd el!
2022. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!