Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lenne az igaszágos...

Hogy lenne az igaszágos szerintetek?

Figyelt kérdés

Már majdnem 6 éve vagyunk eggyütt a barátommal, 2 éve együtt lakunk. Vett magának egy lakást, csak kevés hitelt kellett felvenni kb. 2 milliót ( csak az ő nevén)

Azt tervezi, hogy amikor beköltözünk akkor ő fogja fizetni a hitelt én pedig a rezsit. Nem tudom, de ez kicsit szúrja a szemem. szerintem a rezsi ugyannyai lesz mint a hitel ha nem több. ti mit szóltok hozzá?


2010. okt. 27. 15:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Te, ez a pasi nekem nagyon nem szimpatikus! Ilyen viselkedéssel szerintem ebből akármit is fizetsz, nem lesz hosszú együttélés...
2010. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
egyszerű,ne költözz oda.lesz ami lesz,vagy maradj ott ahol most vagytok.ha párod ennyire osztogat akkor max annyi lesz belőle hogy szépen kifossza a zsebedet.ha nem költözöl oda,se veszekedés sem sértődés nem lesz a pénzel kapcsolatban.emlisd meg a párodnak hogy nem költözöl oda és várd meg mit reagál.
2010. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem sok jót várhatsz ettől a kapcsolattól.Azt tanácsolom, ha nem akarsz nagyot csalódni, csak akkor költözz össze, ha közös a lakás.Ez a alap, hogy később ne lehessen egymást kisemmizni.
2010. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!