Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek jó háziasszony?

Hogyan lehetek jó háziasszony?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve élünk együtt a párommal és mégis napi szinten fordul elő veéem hogy nem sikerül úgy csinálnom a házimunkát hogy az tökéletes legyen. Én annyira igyekszem, és mégsem sikerül:( Ti hogyan csináljátok?
2010. okt. 25. 15:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Rövid lesz a válaszom, de egyszerű: Váljatok el! Ez nem kapcsolat, hanem kizsákmányolás. Maximum egy utolsó esély, ha nem változik meg sürgősen, akkor lapát. Hidd el, csak rosszabb lesz!
2010. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szappan miatt cirkusz van, az már gáz....
2010. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
Miért kell lepontozni, azért mert azt írtam, hogy rabszolga? Talán nem az? Sosem értettem, egy nő hogy hagyhatja, hogy ennyire megalázzák és kihasználják. Ő meg csak igyekszik, még inkább ,megfelelni egy bunkónak, ahelyett, hogy elhagyná.
2010. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom! Úgy lehetsz jó háziasszony, ha a párod eltart és te napi 8 órában a háztartással foglalkozol.

Amíg nem teszi meg, addig

1. szálljon be ő is a házimunkába

2. segítse a munkád! Például vezess egy listát, mi fogyott ki, és ha elfogy a szappan, akkor írja rá.


Egy ház soha nem tökéletes, mert nem múzeum, élünk benne. Ezt tessék elfogadni és nem foglalkozni ilyen apróságokkal, hogy egy napig nincs szappan. Addig használtok tusfürdőt a kézmosáshoz és kész. Itt a nagyobb baj a pároddal van sajna..

2010. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen dolgokba köt bele a párod?

Gyermeketek van?

Párodnak milyen elvárásai vannak veled szemben?

És neked milyen elvárásaid vannak a pároddal szemben?


Privibe is megírhatod.

2010. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran bosszant engem is,hogy csak 24 órából áll egy nap.

Mivel spórolunk próbálok az akciókra lecsapni.Ma délelött

semmi házimunkát se csináltam(beszerzö körút).

Mióta hazaértem próbálom behozni a lemaradást.Kapkodok,eröm fogy.Klónozás segíthet csak.

2010. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

És mit vár a kedves párod: legyél tökéletes háziasszony, amellett dolgozz, de keress is jó sokat, moss,főzz,takaríts, de persze legyél szép és úgy egyébként tökéletes? Valami itt nagyon nincs rendben...szerintem nem azon kéne gondolkodnod,hogy hogyan legyél jobb háziasszony,hanem inkább hogy hogyan rakd helyre a párodat.


Egy lakás,ahol emberek élnek,sosem lesz 100% tiszta,rendezett,de nem is kell annak lennie,nem múzeum,hanem otthon(jó esetben). Ha nem tetszik neki valami,csinálja meg ő jobban. Ha egy nyamvadt szappan miatt balhé van,az már rég rossz. Emberből vagy te is, szerintem a kedves párod sem tökéletes,tőled sem várhatja,hogy az legyél.


te életed,de én ezt nem tűrném el a helyedben,az biztos.

2010. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogyan lehetnél jobb háziasszony, de ha te a tőled telhetőt megteszed, akkor már jó háziasszony vagy. nem sikerülhet minden tökéletesen, beletanulsz. sok sikert!

23f

2010. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férj mellett nem lehetsz jó háziasszony sosem!
2010. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
egy jó szopás mindent megold:D
2010. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!