Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így viselkedik, fontos...

Ha így viselkedik, fontos lehetek neki egyáltalán? Én nem hiszem!

Figyelt kérdés

Ma vagyunk 1 évesek párommal. Én nagyon vártam, gondoltam meglepem főzök vacsit, gyertyafény, romantika, sexy fehérnemű stb. el akartam kápráztatni.

Már tegnap is furcsa volt telefonba, mintha nem is akart volna velem beszélgetni, kérdezgettem mi baja, azt mondta semmi, csak fáradt. És lerázott annyival, hogy holnap találkozunk. Ami ma lett volna...az évfordulónk.

Írt egy sms-t, hogy ne haragudjak rá rossz napja van, rakjuk át holnapra a találkozót.

Én nagyon megharagudtam, hogy ez egy évforduló, miért raknánk át? És ha valami baja van, igazán megmondhatná stb. de ő csak erősködött, hogy nincs semmi. Rossz kedve van, talán még az időjárásra is hivatkozott. (Képtelen kifogások)

Az imént megint hívott, hogy mit csináltam este..ugy beszélt, mintha semmi nem történt volna, mintha okom se lenne rá, hogy haragudjak.

Egyszerűen nem tudom hova rakni az egészet. Alig vártam ezt a napot, végre kettesben ő leráz és mégcsak ugy csinál mintha semmi nem történt volna???

Szerintetek szeret még egyáltalán?

Nagyon haragszom és látni se akarom. Ma akartam vele lenni, nekem holnap már ne jöjjön.


2011. szept. 10. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak férfi. Lövése nincs arról, hogy ma van az évfordulótok.

Az én barátom egyszer a névnapomat felejtette el, pontosabban egy nappal odébb nézte. Amúgy se emlékszik dátumokra, de szerintem ezzel a legtöbb férfi így van. Ja, és az én drágám is mindig fáradt, szóval nem hiszem, hogy ez valami kifogás lenne a barátod részéről. Elfelejtette, de attól még valószínűleg szeret.

Én a helyedben közöltem volna vele hogy mit tervezek és miért. Ha eszébe juttatod, akkor bizonyára elnézést kért volna, és még az is lehet, hogy a fáradtságát is leküzdötte volna a kedvedért. De így hogy nem szóltál, csak megsértődtél, ő nem fogja tudni az okát.

A névnapos dolog nekem is szarul esett anno, és le is b.asztam érte a páromat. Ő bocsánatot kért, én egy kicsit forrongtam, aztán el is lett felejtve. Emiatt ne érezd úgy hogy nem szeret.


22/L

2011. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocs, nem fogalmaztam egyértelműen. Persze, hogy tudta hetekkel elötte mondtam már neki, ő is tervezett. Hogy mire ér hozzám, mikor végez munkahelyén stb.stb.

Még elötte két nappal is mondta, hogy siet hozzám erre most megkapom azt hogy rossz napja volt...egyszerűen nem hiszem el.

És még telefonba is mintha semmi nem történt volna, fogadjam el, hogy rossz napja van, hagyjam békén és majd keres ha jó napja lesz...vagyis nekem így jött le.


Bocsánat, ha nem fogalmazok egyértelműen de nagyon mérges vagyok! Vele nem veszekedtem, nem láttam értelmét, csalódtam...

2011. szept. 10. 00:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte még tervezett veled akkor itt történt valami,nem lehet hogy megtudott valamit,vagy valaki valamit sugdosott neki rólad,nekem sajnos voltak ilyen jóakaró barátaim.
2011. szept. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jaj értem... Tehát akkor meg volt tervezve előre.

Bizonyára tényleg rossz napja volt, de éppen ezért pont Te kellettél volna ahhoz, hogy jól végződjön.

Meg azért így már más a szitu, hogy még a telefonban is ilyen lekezelő módon viselkedett. Most egy dolgod van, nem keresni őt. Ez piszok nehéz lesz, mert ilyenkor jólesne megmondani a magadét, de szerintem ezek után neki kell lépnie. Ha őszintén bocsánatot kér, akkor nincs baj, viszont ha továbbra is úgy tesz, mintha mi se történt volna, akkor az nem jelent sok jót.

2011. szept. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretném a falra festeni az ördögöt de magamból indulok ki. Én fiú vagyok és akkor csináltam (egyszer) ilyet az ex-bnőmmel, amikor rohadtúl nem volt szükségem rá. Nem csaltam meg, de vége lett..Remélem azért nálatok nem ez fog történni és rendbe jön minden.


Z

2011. szept. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nemhiszem.

De szerintem magyarázatot akkor is megérdemelnék, bármi van.

Egyébként én arra gondoltam, hogy lehet már nem érdeklem annyira mint régen. Más nőkkel foglalkozik, mostanába minden szabad idejét neten tölti (facebookuzik) már mindenre gondoltam...


De egyébként már volt ilyen neki, amikor épp kitalálta hogy neki rossz napja van és akkor mondjuk egész nap csak kapok egy sms-t vagy mondja hogy most egyedül szeretne lenni, ezeket se tudja megmagyarázni. És utána pedig ugy csinál mintha semmi nem történt volna, mintha nem bántott volna a viselkedése.


De most mégiscsak évfordulórol van szó, az csak fontosabb mint hogy neki épp rossz kedve van. :((((((((

2011. szept. 10. 01:02
 7/12 A kérdező kommentje:

Én biztos nem fogom keresni. És ez már nem az első mármint "rossz napom volt lemondom a találkozót duma" utána megbánja, elmondja hogy magányra vágyott, sokat dolgozik, besokallt. stb. és én ezt értsem meg. Persze nem tudom veszekszem vele, duzzogok 2-3 napig ő pedig aranyos velem, akkor persze a kedvembe jár, figyelmes...aztán ha rendeződött minden és minden boldog megint csinál egy ilyet.


Most azt érzem, hogy ez volt az utolsó csepp. Megint megbocsátok megint ez lesz.

2011. szept. 10. 01:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Máskor s volt ilyen,és hagytad,ez volt lehet a baj,aki hagyja hogy lábtörlőként kezeljék azt egy idő után csak lábtörlősre használják.Az első ilyenél az asztalra kelett volna csapni,hogy a társa vagy nem az ingyen luka,akit előránt ha épp kell,és letoj ha épp nem.Elrontottad.
2011. szept. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hangulatember. Én is az vagyok, de a párommal szemben sosem. Vele mindig mindent megbeszélek, ha durci vagyok akkor kihoz abból az állapotból, ha neki van baja, akkor én próbálok segíteni. Nálunk fel se merül, hogy csak azért mert egyikünknek rossz a kedve, akkor már ne is találkozzunk. Épp attól lesz jobb, hogyha együtt vagyunk. A Te párod sajnos valószínűleg nem így érzi.
2011. szept. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is ugy gondolom, hogy attól lenne jobb, ha együtt vagyunk. Ha nekem rossz napom van alig várom, hogy vele lehessek. Bár észrevettem hogy ő nem nagyon tud mit kezdeni akkor velem. Ő azon az állásponton van, hogy mindenki rendezze le magában a bajait, azt nem kell kivetíteni a másikra. És ezért se mond el soha semmit, pedig látom ha baj van, de akkor se mondja. Ilyenkor csak azt akarja, hogy hagyjam békén.


Sajnos tudom, hogy elrontottam. Teljesen igazad van. És már nem tudom visszacsinálni, sajnos tulságosan szerettem és azt csinált velem amit akart. :(

2011. szept. 10. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!