Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így viselkedik, fontos...

Ha így viselkedik, fontos lehetek neki egyáltalán? Én nem hiszem!

Figyelt kérdés

Ma vagyunk 1 évesek párommal. Én nagyon vártam, gondoltam meglepem főzök vacsit, gyertyafény, romantika, sexy fehérnemű stb. el akartam kápráztatni.

Már tegnap is furcsa volt telefonba, mintha nem is akart volna velem beszélgetni, kérdezgettem mi baja, azt mondta semmi, csak fáradt. És lerázott annyival, hogy holnap találkozunk. Ami ma lett volna...az évfordulónk.

Írt egy sms-t, hogy ne haragudjak rá rossz napja van, rakjuk át holnapra a találkozót.

Én nagyon megharagudtam, hogy ez egy évforduló, miért raknánk át? És ha valami baja van, igazán megmondhatná stb. de ő csak erősködött, hogy nincs semmi. Rossz kedve van, talán még az időjárásra is hivatkozott. (Képtelen kifogások)

Az imént megint hívott, hogy mit csináltam este..ugy beszélt, mintha semmi nem történt volna, mintha okom se lenne rá, hogy haragudjak.

Egyszerűen nem tudom hova rakni az egészet. Alig vártam ezt a napot, végre kettesben ő leráz és mégcsak ugy csinál mintha semmi nem történt volna???

Szerintetek szeret még egyáltalán?

Nagyon haragszom és látni se akarom. Ma akartam vele lenni, nekem holnap már ne jöjjön.


2011. szept. 10. 00:32
1 2
 11/12 tilka válasza:
szociálisan éretlen az ilyenek általában képtelenek a megjavulásra, azt csinálják, hogy simán túllépnek a te bajodon, és ha rákérdezel akkor átmennek támadásba. Hosszú távon nagyon rossz, mert az életben adódhatnak helyzetek, hogy szükség van a másikra, de ha az egy önző dög, akkor nem is veszi majd észre, hogy segítenie kell, ha neked ebből bajod származik majd, akkor sem lesz lelkiismeret furdalása, és nem változik. (igen-igen - tudom hogy sejtettem hogy rossz tapasztalataim vannak, az én bűnöm, hogy egy vidám de naiv lány voltam, aki nagyon-nagyon megalkuvó volt)
2011. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10:14 köszönöm
2011. szept. 10. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!