Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontosabb a családom, mint a...

Fontosabb a családom, mint a párom jól gondolom hogy ez normális?

Figyelt kérdés

febr. 20. 17:58
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
87%
A párodat nem tekinted a családod részének?
febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
95%
Erre nem lehet egyértelműen válaszolni. Ha valaki párt választ és azzal új családot alapít, akkor valami egyensúlyt kell tartson a "régi" és új családja között.
febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
97%
Ha 16 éves vagy és 2 hete tart a kapcsolatod akkor igen. Ha 30 éves vagy és 5 éve tart a kapcsolatod, akkor nem. Normális esetben a párod előbb-utóbb a családoddá válik.
febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd már meg anyukádat,hogy a testvére,és a nagymamád fontosabb neki,vagy te és apád.
febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem normális.
febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
36%

Normális esetben ugyanolyan fontosak. Az sem normális, aki a párját mondja, az sem aki a szüleit. Nincsen sorrend.

Szüleid által lettél az, aki. Ők neveltek fel, ők “babusgattak”. Szüleim hathatós érzelmi, lelki, anyagi támogatása nélkül sehol nem lennék, nélkülük nem lennék ma elismert orvos.

Mondjuk nem csodálom a válaszokon, diszfunkcionális család a természetes ebben az országban. Cristiano Ronaldo is megmondta, hogy anyukáját mindennél jobban szereti. Ráadásul velük is lakik. Akkor minden idők valaha élt legnagyobb sportolója nem normális az itteni válaszadók szerint. Szomorú.

febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
69%

Valaki csak azért normális, mert világhírű sportoló?


Most komolyan??

febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
30%

Nyilván, hogy a párotok a fontos, mert ti megtűrt emberek és már csak vendégek vagytok a szülői házban. Képzeljétek el, vannak olyanok akik mindent megtesznek a gyerekeikért és a gyerekeik hálásak lesznek nekik. [link]


“Én feláldoznám az egész világot a férjemért. A családommal együtt. Pedig szeretem őket is.“


Nagyon szeretheted őket. Én majdnem el is hittem.

febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
26%

“ Én feláldoznám az egész világot a férjemért. A családommal együtt. Pedig szeretem őket is.“



Gyakorlatilag egy félidegenért, aki pillanatnyi örömet okoz neki feláldozná az egész világot érte. Azokat is akik valaha a legközelebb álltak hozzá. Ilyen világot élünk. Durva. Egy olyanért, akiért néhány éve azt sem tudta, hogy létezik. Akinek a múltjáról konkrétan semmit nem tud. Na ez a beteg. Nem az, aki nem tesz különbséget.

febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
17%
"Elismert orvos" ... Aha ... Vagyis inkább ha-ha. Álmodik a nyomor.
febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!