Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlőködnek az emberek?

Miért gyűlőködnek az emberek?

Figyelt kérdés

Ha utálják a romákat akkor jobb lesz?

Akkor elmennek Magyarországról?

Most őszintén, szerintem egyáltalán nem lesz jobb sőt,rosszabb.

Mi lesz ha kitör a harc a magyarok és cigányok között???Az mennyivel lesz jobb?


2010. okt. 23. 14:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
80%
De igen, jobb vagyok naluk.Es tudod, hogy miert?Azert mert nem eloskodok senkinek a nyakan, nem oltem meg senkit, nem tortem be sehova, nem loptam senkitol.Ja, es dolgozom is.Egyebkent kepzeld el, hogy szemelyes elmenyeim is vannak a kedves ciganysag pozitivumairol.Pl, amikor ket ciganyasszony fenyes nappal bejott a hazunkba, es bejartak az egeszet, zsakmany utan kutatva, csak megszivtak a dogok, mert meg idoben rajtakaptuk oket, es kihivtuk rajuk a rendorseget.Es kepzeld, kiderult, hogy nem ez volt az elso ilyen esetuk, mar egy csomo hazba bementek igy...vagy ott a masik eset, amikor annak idejen a cigany osztalytarsam meglogott kb 30000 ft osztalypenzzel.Csak annyira hulye volt szegeny, hogy siman elkaptak, ugyanis az elso dolga volt bemenni a kocsmaba inni, meg jatekgepezni...na ezekhez mit szolsz?Persze, nyilvan azt, hogy kitalaciok, viszont nem azok, es ezt minden magyar normalis ember tudja, hogy sajnos igy mukodnek a dolgok.
2010. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
95%
Ja, lehet, hogy az osei azok voltak, de erdekes modon Sarkozy is utalja a romakat....
2010. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Tessek, olvasd el, mennyire szereti a "kedves rokonait".

2010. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 nagyviri ***** válasza:
49%

Ha a gyülölködés miatt akarsz elmenni Magyarországról, ne tedd mert teljesen felesleges. Hugomék Új Zélandon laknak, ott is ugyanez folyik, utálják őket, mert sikeres a vállalkozásuk, és külföldiek. A helyi kávézó tulajok ott tesznek nekik keresztbe, ahol tudnak...

Az már más kérdés, hogy a fagyi legtöbbször visszanyal, de attól még nem érzik jobban magukat.

Sajnos igaz a mondás, hogy a föld népessége növekszik, de az IQ állandó...

2010. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
83%

Ez a topic nem a politika témába tartozna?

Én nem utálom a cigányokat. Iskolában a legjobb barátnőm cigány volt. Most is van olyan cigány ismerősöm, akit nagyon szeretek és tisztelek. Fájna, ha elveszíteném.

DE az utóbbi időben általánosságban félek a cigányoktól. És féltem a gyerekeimet.Sajnálom. De igenis van miért félnem. Régen anyámék falujában sok cigány volt (Szabolcs megye) A falu közepén volt a kocsma. Ott lehetett fagyit kapni. Mindenki oda járt cigány, magyar, gyerek, felnőtt. Sose féltettek bennünket. De megváltozott a világ. Számomra a cigányok félelmetesek lettek. Szinte naponta hallunk nagyon elborzasztó (kegyetlenkedések)történeteket. Olyanokról akiket ismerünk. Ez szörnyű. Lehet ezt magyarázni mindenféleképpen. De megélni!!!!!

Én mégsem gyűlölöm őket. De sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de megértem azokat, akik gyűlölködnek. Tehetetlenek, és félnek. OK a gyűlölködés nem megoldás, de ha letagadjuk a problémát, az se.

2010. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy megy az egymás ellen uszítgatás!Hiszen amíg a magyarok meg a cigányok gyűlölködnek,addig a háttérben mehet az ország totális felvásárlása,tönkretétele,a magyar ember kiüldözése az országból.Nem véletlen hogy emberek nem tudnak megélni a fizetésekből,nem véletlen sem a média hatásgyakorlása,sem a hitel,sem az hogy az árak folyton mennek fölfelé.A takargatás,az eltussolás a lényeg.És szépen lassan el lesz adva a lábunk alól a föld,mert akkora egy ostoba birka nép lettünk hogy megáll az eszem.Pedig ha magyar-cigány összefogna,ki tudnánk üldözni a zsidókat akik eladják a hazánkat!És itt kezdődik a bujtogatás.Hogy elterelje a hülye ember figyelmét arról ami nyilvánvaló és lényegbevágó!De mivel a cigányok olyanok amilyenek és a magyar ember is csak visongani tud hogy az ő pénzén élősködnek és nem tesz memmit,addig ne is panaszkodjon!
2010. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Az emberek azért gyűlölködnek, mert szeretnek gyűlölködni. Vannak akiknek a gyűlölködés szükséges a lelki egyensúlyukhoz. Itt van erről egy rövidke eszmefuttatás.

[link]

2010. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 iskicsalad válasza:
59%
Az embereknek lételme a beteges önpusztítás sajna.
2010. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Mert az emberek csak az orrukig látnak és szeretnek skatulyába rakni mindenkit, s gyakran elfelejtik hogy nem minden alma rohadt s hogy egy ég alatt élünk mindannyian.
2010. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Előző, itt nem beskatulyázásról van szó, itt a tények beszélnek, miszerint a cigányok sok magyart megölnek és kifosztanak.De ennek ellenére azt várják el, hogy mi szerssük őket?
2010. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!