Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlőködnek az emberek?

Miért gyűlőködnek az emberek?

Figyelt kérdés

Ha utálják a romákat akkor jobb lesz?

Akkor elmennek Magyarországról?

Most őszintén, szerintem egyáltalán nem lesz jobb sőt,rosszabb.

Mi lesz ha kitör a harc a magyarok és cigányok között???Az mennyivel lesz jobb?


2010. okt. 23. 14:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
5%
14:48-as vagyok...igen az utolsónak teljesen igaza van!És aki a segélyt egyáltalán kitalálta,most újra az ország élén csücsül...ti választottátok!Emlékezni kéne a fekete vonatra és azokra,akik miatt az országnak egyáltalán egy kicsi hírneve is van!A rengeteg zenész,a festők,az írók,a költők,az építészek,a szobrászok,az énekesek!!!A forradalom alatt a 12 pontot egy roma férfi nyomdájában nyomtatták papírra először!Rengeteg roma szakmunkás halt meg értetek!Vannak elég sokan...régen nem volt olyan,hogy otthon ültek a romák és pénzt kaptak!Ahol tudtak ott dolgoztak,aztán történt valami,jött valaki és mint 200 évvel ezelőtt Franciaországban lesüllyedtek,ahogyan most is!
2010. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj kerdezo, de te nagyon buta ember vagy.Azok utan, ami magyarorszagon folyik, amit ok muvelnek mar evek ota, megis mit kene tenniuk az embereknek?Azok utan, hogy lopnak, csalnak, olnek, noket eroszakolnak meg a mi hazankban?Ki kene nyalni a s.egguket meg jobban?Mindenhonnan kiutaljak oket, Olaszorszagban felegettek a taborhelyeiket, Franciaorszagbol kitoloncoljak oket, Spanyolorszagban is utaljak oket az emberek, egesz Europa gyuloli a ciganysagot ugy ahogy vannak, mert semmirekello, ostoba, naplopo nepseg.Elozonek meg csak annyit mondanek, hogy Magyarorszag nem a Fekete Vonatrol hires(aminek az enekenojet szinten lecsuktak csalas miatt-nahat, milyen meglepo, nem, kerdezo?), megvannak a sajat tudosaink es talalmanyaink, aminek a ciganysaghoz semmi, de semmi koze.Egyebkent milyen epiteszekrol, es hires emberekrol beszelsz te?Egyetlen pozitivumuk, hogy zenelni tudnak, de ha nem tudnad, a ciganyprimasok is mind magyar zeneszerzok darabjait hegedulik, NEM sajat szerzemenyeket.Ugyhogy errol ennyit.
2010. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
57%
Es meg annyit, hogyaz a legelkeseritobb az egeszben, hogy nemhogy egy emberkent osszefognank ellenuk, ahogy azt a tobbi nemzet is teszi, nem, az elciganyosodott magyarok meg itt vedik oket mindannak ellenere, amiket csinalnak...na ezert nem fogok en soha hazamenni Magyaro.ra.
2010. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
3%
A buta itt te vagy kedves utolsó...nem is kicsit!Mert én nem az együttesről beszéltem Fekete vonat néven :D nagyon vicces vagy és azt is bebizonyítottad,hogy semmit sem tudsz a művészetről,rosszak az értesüléseid és semmit sem tudsz a saját hazádról sem!!!!! XD Te nagy ember...te majd megmutatod!És ha csöppet a zenéhez is értenél tudnád,hogy olyan,mint magyar nóta nem létezik,magyar csárdás sem,hiszen ez mind a romák művészetének termése,a magyarság ezt magáénak vallja,de nem lehet benne magyar vonásokat felfedezni!A zenészek pedig nem csak prímások lehetnek!És legnagyobb baj az,hogy annyira buta vagy,hogy virágfölddel kéne etetni :S Olyanokat beszélsz,hogy a fülem ketté áll....pedig hidd el!!!!BUTA vagy és nem értessz sok mindenhez! De nem hibáztatlak...biztosan örökölted!
2010. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%
Akkor tessek, csillogtasd tudasod:megis milyen roma emberek voltak, akik orszagunk hirnevet oregbitettek?Oszinten kivancsi vagyok.Amugy meg rohadtul nem erdekel az, hogy rolam mit gondolsz.El tudom kepzelni, mifele ember lehetsz te is, aki a ciganyok s.egget nyalod.Menjel, aztan lakjal kozottuk, majd akkor mgtudod, hogy miert is utalja oket mindenki.
2010. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
96%
Es arra pl. mit mondasz, hogy Europaban mindenutt toloncoljak kifele oket????Nyilvan azert tesznek igy, mert olyan kedves, termekeny, intelligens nepseg, ugye?
2010. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Te pedig 71% azt hiszem eléggé tudsz cigánykodni, pedig így meg úgy utálod őket!

Gratula

2010. okt. 23. 15:51
 28/41 anonim ***** válasza:
92%
Miert, van valami hazugsag abban, amit leirtam?
2010. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
5%

[link]


Tessék...legalább művelődj kicsit!

2010. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
4%
Elvis ősei is romák voltak,a francia miniszterelnök édesapja is!És vannak még...de te ismeretlenül gyűlölöd őket és látatlanban is csak rosszat feltételezel!Fejedre ejtettek gyerekkorodban vagy mi a fene?
2010. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!