Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyűlőködnek az emberek?

Miért gyűlőködnek az emberek?

Figyelt kérdés

Ha utálják a romákat akkor jobb lesz?

Akkor elmennek Magyarországról?

Most őszintén, szerintem egyáltalán nem lesz jobb sőt,rosszabb.

Mi lesz ha kitör a harc a magyarok és cigányok között???Az mennyivel lesz jobb?


2010. okt. 23. 14:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
Én tisztelem őket! Annyira, hogy simán lehetne saját országuk. Élhetnének a saját törvényeik szerint, segélyezhetnék magukat a saját keresetükből, mivel fázni sem szeretnek, legyen a birodalmuk valami melegebb égtájon! Elég jószándékú vagyok?
2010. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
76%

"Már bocs, de sem a kurucinfó, sem a barikád, sem a magyar gárda nem az elmúlt 8 év kormányához kötődik, sokkal inkább az "új erőhöz"."


Már bocs,de ők csak az igazságot irták(bűncselekmények),ami a hiradóból kimaradt...

2010. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

És miért most jut eszünkbe tenni ez ellen??

5-10-15éve nem voltak ilyenek hogy ingyen ez az amaz?

Szerintem nem a mi kötelességünk lett volna.És most lesz harc majd.

2010. okt. 23. 14:31
 14/41 anonim ***** válasza:
87%

Ők magukat a jövendő többségnek hirdetik. Ők örülnek, hogy egyre többen vannak, a magyarok meg fogynak.

A zsidók is szeretnék maguknak ezt az országot.

(Nem én találom ki, én is csak olvasom a megnyilatkozásaikat)


Én csak azon röhögök előre, hogy jó, kipusztul a magyar, hát ők meg majd megérdemlik egymást :)))

2010. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
76%
14:24! :-))))) Csatlakozom, ezt jól mondod!!! :-))
2010. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Mindenki! Volt a kommunizmus, amikor buntettek azt, amikor az ember nem dolgozott, buntettek amikor lopott. Akkor volt biztonsag. Ha valaki netan segelyt kert, akkor azt felmertek, kimentek kornyezettanulmanyt vegeztek, s aztan fizettek ki azt.

A rendszer valtozott, a jogszabalyok voltak azok, amik valoban az olyan embert segitik, Akik soha eletukben nem szerettek dolgozni!

Nem a cigany vonja le a havi keresetbol az adot, es nem a cigany talalta fel az "AFAT", hanem az uj kormany, es ez vezette be az uj torvenyeket.

A cigany csak el ezzel a lehetoseggel, ahogy a nagyon sok feherborru tarsa is sajnos.

2010. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy vannak a cigányoknál is rosszabb magyarok, de kevesebben vannak, mint a rossz cigányok!!! És mi tartjuk el őket, ezt ne felejtsd el!!! Kedves kérdező....

Persze vannak jó cigányok is ismerek olyant is velük nincs bajom. De sajnos több a rosszabb fajta.

2010. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Ezzel én is tisztában vagyok!

De ha belegondoltok, mi magyarok olyanok vagyunk ha látjuk hogy ütnek valakit elfordulunk, de ha egy cigányt bántanak ők oda mennek segíteni, nem elfordulnak.És ez a nem mindegy!!!Hogy így a magyarok nem is tartunk össze!!!

És a kérdésemet nem azért tettem föl hogy vita csapjon össze a fejünk felett!

2010. okt. 23. 14:48
 19/41 anonim ***** válasza:
17%

A legtöbb roma beilleszkedett...csak a baj,hogy ezt nem veszik észre,mert ha már tiszta és normálisan viselkedik,akkor már nem tartozik a romákhoz (szerintük)így csak a rosszabbról beszélnek!Mikor én elmondom valakinek,hogy az vagyok,egyáltalán nem érti...néz rám nagy szemekkel és mélyen hallgat!Nem egy ilyen van és nem a jobbak vannak kevesebben!

A rosszak mindig hangosabbak...ez érvényes a "na majd mi teszünk valamit a cigányok ellen" szövegre is!

Én is voltam segélyen,jó pár ismerősöm is volt segélyen már,sajnos manapság ez gyakori!Hiába vagyok iskolázott,diplomás,szakmám is van,nyelvvizsgám csak azt hajlandóak észre venni a munkáltatók,hogy roma vagyok!Ezért dolgozom második diploma mellett segédmunkás minimálbérért egy gyárban!Holott azt hiszem mást érdemlek,mert jóval többet tanultam már eddig életem során,mint az ott dolgozók,akiknek csak 8 általános vagy szakmunkás bizijük van!

Ennek a gyűlölködésnek az alapja legtöbbször a butaság,ami eluralkodik az emberek...inkább ez ellen kéne tenni és nem a mellünket verdesni nagy magyarságunkban :(

Ez sokkal szomorúbb annál,hogy van egy réteg,akik rossz életéhez és életszemléletéhez a magyarok járultak hozzá!100 romából 85 vallaná,hogy tett ellene a magyar,hogy az utálat viszonzott legyen!

Ezeket a "majd mi leszünk többen,miénk lesz az ország" dumákat én sem értem,de állítom annyi a valóságalapja ezeknek,mint a zsidós sztoriknak!

Sokat elvett már a magyar tőlük....régen is,most is!A legalapvetőbb,hogy ellátja őket,ha már ennyire kitaszítottá tették őket!Nem kell jajveszékelni...meg kell oldani...de úgy,ahogyan azt egy XXI. századi európai ember tenné,nem mint egy bennszülött!

2010. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
20%
A gyűlölködés mindig meg volt. A rendszer váltás ezt fel erősítette, mert a romák egy része saját akaratából, másik része akaratán kívül munkanélkülivé vált. Azóta a dolgozni akaróknak is nagyon kevés esélyük van visszajutni a munkaerő piacra. Megtanultak, hát segélyekből és egyéb nem feltétlen törvényes dolgokból élni, megélni. Ezt érthetően a társadalom nem nézi jó szemmel. Mivel az emberek szegényednek, bizonytalan a jövőjük, valakire rá akarjak önteni a haragjukat, valakit hibáztatni akarnak. A lecsúszott, s lenn rekedt esetleg zajos, agresszív réteg pedig kapóra jön. Csak az a baj, hogy azokat a cigányokat is megvetik akik tisztességesen akarnak, próbálnak élni.
2010. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!