Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha elmondom neki...

Szerintetek ha elmondom neki őszintén az érzéseim kibékül velem?

Figyelt kérdés
1 hete szakitottunk a barátommal majdnem 2 év után de én nem tudom elfelejteni és nem tudok beletörődni, hogy ennyi volt.. Félek, hogy nincs több remény elég határozottnak tűnt. Engem ez a holnap este tart még életben hátha tudok vele higgadtan beszélgetni. Nekem ez a szakítás elég volt ahhoz hogy rádöbbenjek 1-2 dologra hogy elrontottam sokmindent és ha visszaforgatnám az időt teljesen másképp csinálnék mindent, megbántam hogy feleslegesen veszekedtünk néha minden hülyeségen, hogy annyira féltékeny voltam és nem engedtem haverokkal lenni.. És kiszeretett belőlem. De tudom hogy szeret még csak így próbálja ő is leplezni h felejteni tudjon :(
2010. okt. 22. 09:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Saját magad alázod meg. Mindenki ugyanazt írja neked. Másodszorra is felteszed a kérdést, s láthatod a válaszok is hasonló tartalmúak. Fölöslegesen tanácsot kérni, ha te úgyis vele akarod tölteni az éjszakát.

A férfi ismerőseim erre az mondták, hogy az a nő aki megalázkodik senkinek sem kell, max. csak arra, vagy még arra sem. Vérbeli hús-vér nő az igazi nő, akinek tartása, akinek kisugárzása van.

Összefoglalva a dolgot: a pasik szeretnek megküzdeni a nőért, aki titokzatos, vonzó, s elérhetetlen.

A te esetedben nincs sem küzdelem, sem titok, s tudja hogy nem várja más éjszaka, csak egy sírós, könyörgős nő, akiben csak annyi a kihívás, hogy el kell viselni a bömbölést még utoljára.

2010. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem.. Nem fogok sírni legalábbis nem tervezem..Komoly, őszinte beszélgetésre készülök egy kis pezsgőzéssel..Tanultam a dologból :(
2010. okt. 22. 12:09
 23/26 anonim ***** válasza:
De mit kell ezen megbeszelni?O mar nem akarja tovabb ezt a dolgot, nem 40 evesk vagytok ket gyerekkel, hanem ket fiatal.Ha nem mennek a dolgok, mindegy melyik reszrol, akkor veget kell vetni a kapcsolatnak.Tul fiatal vagy meg, hogy ezzel vesztegesd az idot.
2010. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem azert, hogy elkeseritselek meg jobban, de pont az ilyen komoly, oszinte beszelgetesektol razza ki a hideg a legjobban a pasikat....
2010. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Komoly beszélgetés pezsgőzéssel. -ettől fog a párod még jobban eltávolodni. Nincs mit megbeszélni. Vagy talán a srác még jobban ki fogja fejteni , hogy vége. Lehet, hogy neked ez kell, hogy balról és jobbról is elmondja mi a szándéka.
2010. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy egy pezsgő meg egy este miatt elfelejti 2 évet. 2 év alatt a szerelem elmúlik ő már nem a rózsaszín szemüvegen kersztűl lát téged, vége el kell fogadnod mert így csak szendvetsz.
2010. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!