Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fagynak le a mai lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fagynak le a mai lányok, amikor őszintén elmondom, h mit akarok?

Figyelt kérdés
ismerkedésnél pl.:egy buliban vagy bálban,vagy akárhol.látom rajtuk a zavart.látom a szemükben azt,h erre most mit is kell mondani.az a baj h elmegy a kedvem az egésztől,mert a mai világban mindenki profi mindenben,csak amikor oda kerül a sor akkor meg fagyi van.
2010. nov. 18. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában mit is mondasz a lányoknak, hogy így reagálnak? Lehet nem kéne mindjárt az érzelmi részével kezdeni csak szimplán beszélgetni vele. Inkább éreztesd mint, hogy kimond tetszik, szimpatikus neked. 30/N.
2010. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

figyelj csak megnézem mit vásárolok.vagy te nem szoktad?nem koszfészkekkel akarok kapcsolatot létesíteni,hanem normális nőkkel.meg szoktam kérdezni pl.:szerintük h működik jól egy kapcsolat 2 ember között,h jó a szex szerintük stb...

persze mielött ilyen kérdéseket teszek fel,elötte megnyerem őket,csók volt már.nem így nyitok azért.némelyik hebegve habogva válaszol,némelyik nem is tud válaszolni.amelyik válaszol annak elmondom az én álláspontomat.és miután ezt feldolgozta,ismét csak fagyit látok a szemében.

2010. nov. 18. 23:16
 3/10 St.Germain ***** válasza:

Jappp!


Nagy kérdés, hogy mitől fagynak meg. Illetve egyéntől is függ, hogy hogyan fogja fel azt amit mondtál.


Ha elsőre azzal kezded, hogy őt el tudnád képzelni feleségednek, akkor nem szabad csodálkozni (vagy ha vigyorog, és azt mondja, hogy ő is szeretne az lenni, akkor csak egy tanács van: FUSSSS!!!)

2010. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is így gondolom... "Messziről mindenki bátor"

Cselekedni viszont már csak kevesen mernek.

Viszont nem lehet, hogy te vagy túl rámenős?:) Elég sok mindennel le lehet döbbenteni egy idegent egy buliban. Sokan nem tudják hova tenni a közvetlenséget...

A lányok szeretnek ábrándozni és koránt sem a tettek emberei. Nem lehet elvárni tőlük ilyesmit, hogy egyből első benyomásra közvetlenül egyből a nyakadba ugorjanak, vagy hasonló közeledéssel reagálnak reád...

Fiúnál más a helyzet és épp ez a kiváltó oka annak, hogy te nem tudod hova tenni ezt a fajta viselkedést.

2010. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 St.Germain ***** válasza:
100%

Azért fagynak meg, mert ez nem igazán kezdő beszélgetés. 3-4 alaklom után lehet az, de elsőre kicsit túl személyes. Szerintem.


Én is szoktam ilyeneket kérdezni a lányoktól, de ahhoz kicsit a bizalmukba kell, hogy fogadjanak, hogy elmondják milyen szerintük a jó szex. Vagy mitől működik 2 ember közt jól a dolog.

2010. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem így nyitok.már leírtam.gondoltam arra is,h még nem kérdezett senki tőlük ilyeneket,csak így egyszerűen,őszintén.mindenki az ilyenekről beszél,de ezek szerint azt sem tudják miről beszélnek.mert nekik okoz nehézséget az őszinteség.de én úriember lévén elmondom,azért kérdezek ilyeneket,h megismerjük egymást,és ha kicsit mások az értékrendek,akkor nem kell egymás idejét rabolni,meg utána egymásra köpködni.ez mind kikerülhető.persze ilyenkor is a szokásos fagyi.na szia vanilia.......
2010. nov. 18. 23:24
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és még vmi.ha megengedi h megcsókoljam,ill. azt h benyúljak a bugyijába,akkor az nem elég bizalmas?
2010. nov. 18. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én is szeretném mindig hamar megtudni a lányoktól,h pl mikor vesztette el a szüzességét,hány sráccal volt,mennyi idő alatt szokta beadni a derekat s ilyesmiket,de ezt csak pár beszélgetés vagy találkozás után és akkor is úgy kezdem,hogy kérdezhetek valami személyes dolgot ...és hozzáteszem,ha nem akarsz nem kell válaszolnod,vagy ha kínos esetleg...erre pedig nem tudom miért de szinte minden csaj be akarja bizonyítani,hogy neki nem kínos a szexről beszélnie

21f

2010. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 St.Germain ***** válasza:

"ja és még vmi.ha megengedi h megcsókoljam,ill. azt h benyúljak a bugyijába,akkor az nem elég bizalmas?"


Nem! Ez nem bizalom! Illetve az, csak kérdés, hogy mennyi idő után. Gondolom hamar, mert ha kellő idő után tudsz "benyúlni a bugyijába", akkor már beszélne ilyenekről.


Ha kis idő után, akkor ott semmi bizalom sincs, szimplán csak könnyűvérű, és abszolút nem kíváncsi a Te érzelgésedre, mert felületes. Szerintem.

2010. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mondasz vmit batya.nem vagy te hulyegyerek
2010. nov. 27. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!