Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha elmondom neki...

Szerintetek ha elmondom neki őszintén az érzéseim kibékül velem?

Figyelt kérdés
1 hete szakitottunk a barátommal majdnem 2 év után de én nem tudom elfelejteni és nem tudok beletörődni, hogy ennyi volt.. Félek, hogy nincs több remény elég határozottnak tűnt. Engem ez a holnap este tart még életben hátha tudok vele higgadtan beszélgetni. Nekem ez a szakítás elég volt ahhoz hogy rádöbbenjek 1-2 dologra hogy elrontottam sokmindent és ha visszaforgatnám az időt teljesen másképp csinálnék mindent, megbántam hogy feleslegesen veszekedtünk néha minden hülyeségen, hogy annyira féltékeny voltam és nem engedtem haverokkal lenni.. És kiszeretett belőlem. De tudom hogy szeret még csak így próbálja ő is leplezni h felejteni tudjon :(
2010. okt. 22. 09:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Az időt visszaforgatni nem lehet, a következő kapcsolatodban kamatoztathatod majd, amit most megtanultál.


Lesz-e közötök még egymáshoz, ez sok mindenen múlik, amit most nem Te tartasz kézben. Ezt is el kell tudni viselni. Az élet kemény tanítómester.


Veszíteni nem tudsz azzal, ha őszinte leszel hozzá. Én is megpróbálnám...

2010. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudod nagyon szeretem és bármit megtennék, h visszakaphassam. Ha adna egy utolsó esélyt, h bebizonyitsam h megváltoztam :(
2010. okt. 22. 10:08
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy működőképes kapcsolatban nem lehet semmit elrontani, nem lehet feleslegesen veszekedni, nem lehet féltékenykedni. Nem azért nem lehet, mert tilos, hanem azért nem lehet, mert nincs rá ok, lehetőség, alkalom. Nincs "ha visszaforgatnám az időt". Semmi értelme nem lenne, ugyanazok a problémák lennének, ugyanazokkal a következményekkel.


Ha valóban szereted, akkor tiszteled annyira, hogy tiszteletben tartod a döntését és elengeded, ha menni akar. Ha erre képtelen vagy, akkor nem szereted, csak birtokolni akarod, annak meg ugyebár nincs értelme.


Nagyon visszataszító egy megalázkodó, könyörgő lány, aki azt hiszi, a másik még szereti.

Ha valóban szeret, visszajön, hiszen ő akart menni. De ezt csak ő teheti meg önként, neked fölösleges magyarázkodni, csak rontasz a helyzeten.

2010. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Még egy: egy jó kapcsolatban nem kell megváltozni, mert a másik olyannak szeret, amilyen vagy. Ha neked meg kell változni, akkor miről beszélünk?
2010. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, ilyenkor az ember tényleg hajlamos saját magában keresni a hibát, de ez nem mindig helyes! Nyilván okod volt rá, hogy úgy viselkedtél, ahogy!
2010. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan hogy utolsó esély. Amikor valaki már azt mondja, hogy vége, akkor ott már több minden lezajlott. Kérdezd meg magadtól, hogy mit tanultál meg, mi az amit kaptál. Próbálj meg továbblépni a tőle kapott dolgokkal. Olyan szörnyű látni amikor egyoldalú a ragaszkodás, s valaki végtelenségig képes megalázkodni.
2010. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Gondolom 2 év alatt rengetegszer lejátszottátok azokat a párbeszédeteket amire most készülsz...Ha addig nem tudtatok fordítani a kapcsolaton,és egymás igényeihez igazodni,akkor most az utolsó utáni pillanatban,ezek után a súlyos "már nem szeretlek" szavak után mire számíthatnál??

tanulj a hibáidból,és kamatoztasd egy másik kapcsolatban amit tiszta lappal kezdesz...

Ez az élet rendje....

2010. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Maximum sajnálatból békülne ki veled,mert annyira szenvedsz.

Akarod ezt??

2010. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy esetleg ő közeledjen hozzád. ha nem közeledik, akkor el lehet felejteni
2010. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Milyen közeledésre gondolsz? Mert vettem tegnap pezsgőt is hogyha az utolsó éjszakánk lesz legalább kellemesen töltsük el :(
2010. okt. 22. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!