Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha elmondom neki...

Szerintetek ha elmondom neki őszintén az érzéseim kibékül velem?

Figyelt kérdés
1 hete szakitottunk a barátommal majdnem 2 év után de én nem tudom elfelejteni és nem tudok beletörődni, hogy ennyi volt.. Félek, hogy nincs több remény elég határozottnak tűnt. Engem ez a holnap este tart még életben hátha tudok vele higgadtan beszélgetni. Nekem ez a szakítás elég volt ahhoz hogy rádöbbenjek 1-2 dologra hogy elrontottam sokmindent és ha visszaforgatnám az időt teljesen másképp csinálnék mindent, megbántam hogy feleslegesen veszekedtünk néha minden hülyeségen, hogy annyira féltékeny voltam és nem engedtem haverokkal lenni.. És kiszeretett belőlem. De tudom hogy szeret még csak így próbálja ő is leplezni h felejteni tudjon :(
2010. okt. 22. 09:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Utolsó éjszaka???

Te képes lennél még eltölteni vele azok után egy éjszakát, hogy szakítottatok és nem szeret???

Nemcsak a pasit veszted el, hanem még az önbecsülésedet is.


Elég nagy szemét lehet a pasi is, ha még szakítás után elvesz tőled még. Te adsz, mert azt hiszed, visszamegy hozzád, ő meg kap és még utoljára jó lesz neki. Ha már ő nem tisztel téged, legalább te tiszteld magad annyira, hogy nem alázod meg magad még jobban.


Idd meg a pezsgőt a legjobb barátnőddel, sírd ki magad és kezdj új életet.

2010. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Lehet hogy lefogtok pontozni, de nálunk is 2-2,5évnél kezdődtek a gondok. Mindketten hibásak voltunk.Én is féltékeny voltam alaptalanul és egy este hatalmas cirkusz után kidobtam(ez nem az első eset volt hogy hülyeségek miatt összevesztünk)Előtte mindig pár nap után kibékültünk és kezdődött előről minden.( cirkusz volt a familiája miatt, volt féltékenység stb...) Ő annyira megsértődött rám(mert eltéptem a ruháját) és az alaptalan gyanúsítás miatt hogy ő is azt mondta hogy vége.Én pár nap múlva lenyugodtam, békülni akartam de ő beintett hogy nem (nála nehezen szakad el a cérna,nehezebben is békül) Utána két hétig nem volt semmi.Ha én nem hívtam akkor ő sem.Ekkor kezdtem átértékelni.Akkor a szexet vetettem be, azt mondtam csak azért talizzunk. Ez nem volt olyan jó , nem értem el semmit.Megint 2 hét szünet.Akkor azt mondtam magamnak, bár nagyon szerettem hogy 1,5 hónapot adok neki, addig harcolok, ha nem jön vissza, el kell felejtenem.Belül éreztem hogy szeret, nem tudom honnan tudtam.A 2x2 hetet leszámítva taliztunk hetente 2-3 szor de furcsa volt ahhoz hogy előtte naponta jött,most meg úgy kellett ki kényszerítenem hogy néhányszor el menjük valahova mert át nem jött hozzánk.1,5 hónap után átjött kifesteni a fürdőnket mert ezt szakítás előtt megígérte apának. És akkor békültünk ki, elmentünk utána valahová.Nálunk a családja is közrejátszott hogy szakítottunk de mi voltunk nagyrészt hibásak. Akkor megbeszéltük hogy bármi áron együtt maraduk ha kell titokban is hogy őt ne csesztessék.( holott okuk nem volt rá)A következő félév összevissza alakult, kevesebbet találkoztunk de megoldottuk a gondjainkat. Kibékülés után egy évvel vetünk házat( ő erőltette jobban) már ott lakunk , 5 éve vagyunk együtt, és nevetünk az akkori hülyeségeken,és megállapítottuk hogy az a régi énünk egyikünknek sem kell.Jót tett az a szünet utólag visszagondolva, átértékeltük,megváltoztunk.

Én azt mondom harcolj,ha szereted.a ne alázkodj meg dumára ne hallgass, addig menj el ameddig te jónak gondolod, taktikázz,és tűzz ki egy határt hogy meddig harcolsz érte.

Volt hogy azért hívtam fel hogy segítsen valamit, mindig volt indokom.

2010. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én meg addig harcoltam, hogy a férjem elvett tőllem 13 évet. De egyszercsak azt mondtam itt a vége! Ő rettentően meglepődött, de amikor kipakoltam az összes holmiját a teraszra, szépen becsamogolva, már nem volt az a kaján vigyor a képén.
2010. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ha tobbszor felteszed ugyanazt a kerdest, attol meg ugyanazok a valaszok jonnek majd ra.Felejtos!!

2010. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.Hidd el, nem azert irjuk, hogy ne talizz vele, mrt rosszat akarunk neked.Hanem azert, mert kivulallokent atlatjuk a helyzetet, marmint, hogy ez a pasi nem akar mast, csak egy utolso szexet.Es ez rad nezve nem valami szerencses.O tojni fog ra nagy ivben, hogy mit mondasz, nem fog veled osszejonni, hiszen meg is irta, hogy nem akar.Tehat o, ha azt vesszuk, tisztesseges is.Ezutan mar csak rajtad mulik, hogy hagyod-e magad kihasznalni, vagy pofaraejted.
2010. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"De mondtam, h ne erre menjen ki a játék,h igy akarsz visszaszerezni mert nincs értelme.."


Mi a francot vársz még egy ilyen mondat után? Nem szeret, nem akar ... csak dug még egyet hogy legyen a haverokkal mit röhögni, te meg teljesen megalázod magad.

20 évesen millio jobb pasit találsz ... hónapok mulva emlékezni sem fogsz erre, csak a szégyenérzés marad, hogy hagytad magad kihasználni

2010. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De én akarom még ezt az utolsó estét hátha ha iszogatunk és beszélgetünk megváltozik a véleménye:((( Ő mondta h nemtudja mi értelme ennek az estének is de ha annyira akarom akkor legyen..
2010. okt. 22. 11:55
 18/26 anonim ***** válasza:
Szoval meg csak nem is akarja??...nahat ez mar mindennek a teteje.Csak gratulalni tudok.
2010. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát ha belement biztos akarja valamennyire de amiket mondd nem túl biztató szóval nem tudom mit reménykedek még mikor tudom hogy nem fog megtörni valószínű de olyan rossz h vége egyszerűen nem tudok beletörődni..:( Első komoly kapcsolat nekem is, neki is ...:(
2010. okt. 22. 12:03
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
Hát .. akkor talán probáld meg ugy előadni, hogy te már nem akarsz semmit, de legyetek nagyon jó barátok, mert te most is nagyon kedveled őt. Ne mássz rá, ne lelkizz tulsokat, ne nosztalgiázz ... meséltesd hogy képzeli ezentúl az életét, milyen barátnőre-munkára-mifenére vágyik ... aztán ha van még valami szikra benne ugyis a "barátnőjéhez" fog menni ha valami baja van. Szerintem semmiképp ne feküdj le vele ... probáld inkább intellektuális sikra terelni a találkát. És semmiképp ne lássa rajtad az erölködést, nem kell dominaszerkó meg 4 fogásos vacsora sem.
2010. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!