Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pici házban nincs ott alvás?

Pici házban nincs ott alvás?

Figyelt kérdés

Van egy adott ház!(2szoba+konyha)

Fürdőszoba nincs!

3an élnek.Szülők+lány!

Van barátja 3hónapja.

18évesek mindketten.

A kérdés hogy ezek a szempontok alapján meglehetne-e engedni az ott alvást?


2010. okt. 16. 22:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%

00:50-nél a pont!


A kérdés nem a mosakodás megoldásáról szólt. De hogy mondjak valamit, anyósom lakásában sincs fürdöszoba, 11. kerület! Elvileg gazdag kerület, mégis van ilyen. És se ö, se a férjem nem büzlött sosem. Ennyit erröl.

A kérdésre válaszolva:

Szerintem ott aludhat ha van külön szoba. Bár amíg én és szüleim 1 szobás lakásban éltünk, akkor is megengedték, hogy ott aludjon az akkori párom. 15 éves voltam akkor. Ha kedvelik a barátodat, nem lesz akadálya :))

22/L

2010. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
10%

Ismerek családokat,akiknek nincs fürdőszobájuk.

Netjük,meg számítógépük sem.

Ha lenne pénzük,akkor egy kádat vennének,gép helyett.A lavórban is lehet mosakodni,de az nem fürdés.

2010. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Igen van gépem és van netem!:) sőt automata mosógépünk is van majdnem 2éve!

DE ne haragudj nem hiszem hogyha leírom 3adjára megérted hogy a házunkat nem lehet úgy kialakítani hogy legyen benne fürdőszoba!!!!!ÁÁÁ nem hiszem el!

Ja és mindegy is!3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Még mielőtt nem jártunk ő már akkor tudta hogy hol lakom.

Külsőre is látszik a méretéből hogy nem egy kacsalábon forgó palota.

Ő így is mindig hetente 4szer jön hozzánk.Eszik nálunk.Szívesen leül vagy lefekszik az ágyra.Nem érdekli hogyha wc-re kell menni hogy kikell menni az udvarra.Mert ő szeret és így fogadd el.Hál istennek vannak ilyen fiúk még.

2010. okt. 17. 10:46
 44/57 anonim ***** válasza:
22%

"Nem érdekli hogyha wc-re kell menni hogy ki kell menni az udvarra. Mert ő szeret és így fogad el."


Ne haragudj, de ez butaság. Lehet, hogy egy haverjánál ugyanúgy használná a kinti WC-t. Belé is szerelmes?


Én megmondom őszintén, ha bele is szeretnék egy olyan fiúba, akinél nincs otthon wc, akkor nálam találkoznánk. Mindkét oldal megérthető, mert neked a kinti wc nem nagy cucc, mert ezt szoktad meg. De én meg a bentit szoktam meg. Ettől egyikünk se rosszabb, mint a másik.

Egyébként meg a fiúknak könnyebb akárhol pisilni, nem kell egyensúlyozni, csak előkapják, azt hadd szóljon.


De ez, hogy ha szeret, akkor a kinti wc is jó neki... ez nagyon nagy hülyeség. Annak, aki szeret, nem kell elfogadnia a helyet, ahol laksz. Az csak egy földrajzi tényező, ami vátozhat, ha elköltözöl.

Ha húzná a száját a kinti wc-re, attól még téged ugyanúgy szeretne.

2010. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
19%

De komolyan mondom nem fér a fejembe. Oké, tegyük fel nincs hely és lehetőség egy kb 2x2m-es fürdőszobát építeni. Rendben, elfogadom.


De ha van víz (márpedig ha mosógép van víz is van....) akkor előbb vennék 15K-ért a tescoban egy zuhanykabint meg másik 15-ért egy használt kis bojlert és tenném be a szoba sarkába, minthogy egy lavórban mosakodjak.


Dehát más környezet, más igények ezek szerint...

2010. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha vesz egy bojlert és egy zuhanykabint,akkor aztán minden el van rendezve.Ezekhez még jó pár kiegészítő cucc szükséges,ami nem biztos,h. beférne egy szoba sarkában,főleg ha kicsi a ház.Mellesleg nem hinném,ha 2 szobád lenne örülnél neki,h. mondjuk a te szobádba járnának zuhanyozni,vagy épp te járnál be más szobájába.Aztán a víz hová folyna a szőnyegre vagy mi?Ha tisztálkodik,akkor nem mindegy,h. milyen módon?A lényeg,h. tiszta és ápolt!Amúgy meg már előttem is írta valaki,h. mielőtt elmegy valahová otthon fürdik,mert kínosnak érezné,ha másnál kellene.Úgyhogy ha lenne is fürdőjük nem biztos,h. a barátja ott fürdene.Én sem fürödnék a pároméknál,holott van fürdőjük,nekünk is van én is inkább itthon tusolok vagy fürdök.
2010. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
9%

minden csak leleményesség kérdése.

sok olyan pesti szoba-konyhát láttam már, ahol a konyha végében egy függönnyel elválasztották az úgymond fürdőszobát, ami egy kis olcsó zuhanykabinból állt, de legalább lehetett normálisan fürdeni.

sok helyen a wc-t is meg tudják oldani. ez az ún. darálós wc, ami ledarálja a belekerült borzalmakat. igaz, hogy hangos, meg félmegoldás, de aki szükségét érzi, az bizony költ rá, és megcsináltatja.

egyszerűbb, kényelmesebb, higiénikusabb.


voltam pár éve Erdélyben egy szegény kis faluban egy családnál. nagyon kedvesek, vendégszeretőek voltak, és ők pl. a ház mellé toldottak egy kis külön helyiséget, ami fürdőszobaként működött. volt benne kád, és csap.

az udvarban meg ott volt a pottyantós.

látszott, hogy nem gazdagok, de amennyire tudtak, adtak az ilyen dolgokra.

2010. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
16%

14:19


Nekem milyen "kiegészítő cucc" kell egy zuhanykabinon és egy bojleren kívül a zuhanyzáshoz? A bojlerből belefolyik a víz a zuhanyba oszt' csókolom.

Ha van mosógép, akkor nyilván van lefolyó is, hacsak nem a szoba közepére nyomja ki a mosógép a mosóvizet... Ugyan ezen a lefolyón lefolyhat a fürdővíz is.


"Mellesleg nem hinném,ha 2 szobád lenne örülnél neki,h. mondjuk a te szobádba járnának zuhanyozni,vagy épp te járnál be más szobájába"


Mert az sokkal szívmelengetőbb látvány, hogyha egy lavórba fürdenek a szobádban, mintha egy zárt zuhanykabinban?

2010. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Hát,te tényleg azt gondolod,h. ennyire egyszerű az egész?És ha mondjuk nem lehetne megoldani,h. a zuhanykabin a lefolyó közelébe kerüljön,akkor az már nincs meg 15-15-ből.Sőt,szerintem,ha egy normális bojlert vesz az ember,amit évekig szeretne használni az sem 15.Annak meg semmi értelme,h. vegyen egy sz...rt,amit kb. 2 hónapig használ.Meg azt is figyelembe kell venni,h. milyen "adottságok" vannak egy bojlerhez.Mert abból is van sok fajta!És azt meg ki nézné,h. épp hogy tisztálkodik a lavórban?Nem hinném,h. körbe állja olyankor az egész család!
2010. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
17%

azért az milyen jóság már, hogy aki felveti a fürdőszoba kialakításának ötletét, az már rögtön szemét kötsög, és úgy lepontozzák mint a huzat! :D

bocs, hogy én igényes vagyok, és szeretek normális fürdőszobában tisztálkodni, nem pedig egy lavórban....


az én fürdőm nem nagyobb mint egy franciaágy, és mégis elfér benne egy zuhanykabin, egy csap és egy wc is.

nos, nem hinném, hogy létezik olyan kicsi ház, ahol ne tudnának beáldozni egy franciaágynyi helyet a XXI. századi tisztálkodási lehetőségekért...


aki akarja, az megoldja, aki nem, az meg a kifogásokat keresi, és bizonygatja, hogy neki így is jó.

2010. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!