Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pici házban nincs ott alvás?

Pici házban nincs ott alvás?

Figyelt kérdés

Van egy adott ház!(2szoba+konyha)

Fürdőszoba nincs!

3an élnek.Szülők+lány!

Van barátja 3hónapja.

18évesek mindketten.

A kérdés hogy ezek a szempontok alapján meglehetne-e engedni az ott alvást?


2010. okt. 16. 22:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha terepszállás feling bejön nekik akkor igen...
2010. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
98%
Hát mivel két szoba van, így gondolom a lánynak is van külön. Szóval nyílván meglehetne. De hát fürdeni csak kell... :) És ha ez egy lavórban történik, az lehet, hogy az ott alvó félnek kínos. Ezt előtte azért beszéld meg vele. :)
2010. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Gondolom én a srác este jönne.Például 7óra után és addigra ő is meglenne fürödve otthon és a család is
2010. okt. 16. 22:40
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk: 2 szoba, konyha, fürdő nincs, wc se, csak kinti, de párom ott aludt nálunk, ha arról volt szó. Manapság meg inkább itt vagyunk náluk, mert sok itt a teendő.

Apámmal élek csak, így nem okozott gondot, de ha élt volna anyám, szerintem őt se zavarta volna. Anno 16/L és 22/F.

(kötözködőknek figyelmébe ajánlom, hogy nem otthonról netezek és nem vidéki vagyok...)

21/L

2010. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nincs akadálya. Külön szoba van? Van. :) Ez máshol is így működik. Ha nem a szülőkkel alszol, már pedig úgy látom nem, akkor minden oké. :) Másnál is van, hogy a szülők a szomszéd szobában alszanak. Ez normális szerintem, főleg akkor, ha a lány\nő még a szülőkkel lakik együtt.
2010. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de én ha akárhova megyek is, akár van ott fürdő, akár nincs, megfürödve megyek, kellemetlennek, kicsit kínosnak érezném, ha másnál fürdenék, vagy zuhanyoznék.

Hát gondolom a szülők az egyik szobában a lány a másikban, és így semmi probléma!!!

Amúgy miért írsz úgy, mintha vmi harmadik személyről írnál??? :D

2010. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
14%

Miféle kéró az, ahol nincs folyóvíz?


Ott menne el a kedvem örökre még a lánytól is....

2010. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
16%
hh nincs fürdőszoba?hanyadik században éltek?
2010. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Szerencsére vannak olyan emberek akiket ez nem zavar!Pedig megtehetné a srác hogy zavarja mert olyan házból jön ki hogy utolsó 2 válaszírónak összességében nincs olyan háza.

Másik nem a kőkorszakban lakunk.Csak sajnos a kialakítás nem megfelelő!

2010. okt. 16. 22:58
 10/57 anonim ***** válasza:
96%
Bizony, barátom van még ilyen kégli is! De szerencsére nem Téged invitáltak meg ott aludni!
2010. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!