Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép a párotok alvás közben?

Szép a párotok alvás közben?

Figyelt kérdés

A kérdésem az ihlette, hogy a filmekben mindig olyan szépen alvó karaktereket látunk (persze tudjuk, hogy csak imitálják), ezért köztudatban is elterjedt, hogy szép az ember, amikor alszik. Nos, én szerintem élő ellenpélda vagyok, mert láttam magamról alvós képet és nem tudtam hová bújjak szégyenemben. Nyitott szájjal alszom a többszörösen visszanőtt orrmandulám miatt, és így minden vagyok csak nem szép. Eleinte nagyon szégyelltem magam mikor a párommal (immároni férjemmel) aludtunk, mert ő teljesen normálisan néz ki alvás közben is. Nem mondom, hogy szebb, mert hazudnék, de normálisan fest. Én mindig a szám elé tettem a kezem, ha kirándulásokon társaságban aludtunk, vagy éppen befele fordultam, hogy ne lásson senki.

Nálatok mi a felállás? :)


2011. aug. 3. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Bájos a kérdés.

A párom egy angyal alvás közben.

2011. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Általában normálisan néz ki, volt azonban mikor nem nézett ki normálisan.
2011. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem :)


Imádom a férjemet, de alvás közben inkább vicces, mint szép :) Az arcát előregyűri a párna, a szája csücsörítve nyitva, jobb éjszakáin még nyáltócsát is termel a párnára. Közben horkol, bár a legújabb trend a zümmögés. Fogalmam sincs, hogy hogyan csinálja, de olyan, mintha méhkas mellett aludnék. Volt már vagy három méhes rémálmom, mire rájöttem, hogy miatta :)

2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Együtt élek a menyasszonyommal,ő ugyanolyan gyönyörű alvás közben,mint ébren.=)

24/F

2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

A párom normálisan néz ki alváskor, én viszont (nő) nagyon csúnya vagyok, pedig ébren nem vagyok egy bányarém:D


Nyitott szájjal alszom, sokszor folyik a nyálam, még az is előfordul, hogy horkolok. Úgyhogy nem vagyok túl vonzó alvás közben.

2011. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem szép,hanyatt fekszik,tátott szájjal,iszonyatosan horkol,keresztbe az ágyon,és közben hatalmasakat,és egyfolytában durrogtat,be nem áll a s.gge,és még a nyála is folyik.Úgyhogy nem szép egyáltalán..
2011. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

XDXDXD

komoly válaszok..:) az én pasim szerintem tök szépen alszik...:D:D én viszont (nő) szerintem nagyon csúnyán:S:S:)

2011. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Kifejezetten imbecil fejem van alvás közben.
2011. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Én (nő) a páromon néha mosolygok, ahogyan alszik. Amikor nagyon fáradt, úgy kiterül, hogy a franciaágy szélére kitúr. Aztán bökdösöm, hogy adjon már helyet nekem is. Néha horkol, olyankor megcsikizem az orrát. De imádom nézni miközben alszik. Édes ugyanúgy, mint ébren. :)
2011. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

a párom (férfi) arckifejezése normális, nagyon cuki, mikor alszik, de néha horkol, meg ilyen földöntúli hangon beszél, valami nagyon idegen nyelven.:D Volt olyan, hogy odahajoltam, hátha értelmezni tudok egy-két szót, de fizikai képtelenség.

Szerintem ő egy Ufo:D:D


Én meg: néha nyitott száj, előttem említett nyálcsóva, horkolni viszont nem horkolok:D


23N

2011. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!