Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép a párotok alvás közben?

Szép a párotok alvás közben?

Figyelt kérdés

A kérdésem az ihlette, hogy a filmekben mindig olyan szépen alvó karaktereket látunk (persze tudjuk, hogy csak imitálják), ezért köztudatban is elterjedt, hogy szép az ember, amikor alszik. Nos, én szerintem élő ellenpélda vagyok, mert láttam magamról alvós képet és nem tudtam hová bújjak szégyenemben. Nyitott szájjal alszom a többszörösen visszanőtt orrmandulám miatt, és így minden vagyok csak nem szép. Eleinte nagyon szégyelltem magam mikor a párommal (immároni férjemmel) aludtunk, mert ő teljesen normálisan néz ki alvás közben is. Nem mondom, hogy szebb, mert hazudnék, de normálisan fest. Én mindig a szám elé tettem a kezem, ha kirándulásokon társaságban aludtunk, vagy éppen befele fordultam, hogy ne lásson senki.

Nálatok mi a felállás? :)


2011. aug. 3. 17:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19%

Hát, ha nem lenne rajta az alvásához szükséges maszk, ami levegőt pumpál (a légcsöve összeszorul neki, horkant, mikro ébredés, soha nem piheni ki magát éjjel, állandó pisilés inger azért kell) akkor lehetne szép is, de így már sok év után is vicces szegénykém. :)

Amíg nem volt maszk, addig nem tartottam szépnek, mert az óriási horkantásai idegesség tettek és hülyén nézett ki, ahogy levegő után kapkodott. (tud róla, hogy így vélekedek)

2011. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%

Párom szerint nagyon édes vagyok mikor alszom, azért ezt kétségbe tudnám vonni. :) De ő tényleg tündéri, és főleg ébredés után. :)

23/n

2011. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

ő még úgy oké, nekem tetszik is, édes nagy szőrgombóc :)


én meg horkolok, és gyalázatosan bamba fejem van :) najó, néha ő is horkol. eddig kb az összes alvótársam arra panaszkodott, h horkolok. nőies szokás, mondhatom :)

egyszer a szemét haverom felvett infrakamerával, amikor horkolva aludtam éjszaka a vonaton.

2011. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat nevettem, de az én történetem sem túl hollywoodi. Nos én (20L) nyitott szájjal és nyitott szemmel alszom. Ezenkívül néha folyik a nyálam is. A barátom is csúnya alvás közben, ő is nyitott szájjal alszik, előfordul hogy horkol is. Összegezve: jobb képek készülnek rólunk ébren :-)
2011. aug. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
igeeen...egy cukorborsó... <3
2011. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Párom aranyosan alszik télen-nyáron nyakig húzva a takarót, én már kevésbé. Kettőnk közül én vagyok a horkolós, és én sokszor neki is indulok egy kis alvajárásra. :D (26/N)
2011. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!