Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép a párotok alvás közben?

Szép a párotok alvás közben?

Figyelt kérdés

A kérdésem az ihlette, hogy a filmekben mindig olyan szépen alvó karaktereket látunk (persze tudjuk, hogy csak imitálják), ezért köztudatban is elterjedt, hogy szép az ember, amikor alszik. Nos, én szerintem élő ellenpélda vagyok, mert láttam magamról alvós képet és nem tudtam hová bújjak szégyenemben. Nyitott szájjal alszom a többszörösen visszanőtt orrmandulám miatt, és így minden vagyok csak nem szép. Eleinte nagyon szégyelltem magam mikor a párommal (immároni férjemmel) aludtunk, mert ő teljesen normálisan néz ki alvás közben is. Nem mondom, hogy szebb, mert hazudnék, de normálisan fest. Én mindig a szám elé tettem a kezem, ha kirándulásokon társaságban aludtunk, vagy éppen befele fordultam, hogy ne lásson senki.

Nálatok mi a felállás? :)


2011. aug. 3. 17:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
17:31 vagyok, igen ez a kitúrás ismerős. Összekuporodok az ágy szélén úgy elterpeszkedik.:D Mint egy bálna szét terül, a "hülyegyerek" meg nyomorogjon hehe:D
2011. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%

Szépnek nem mondanám, de azért én így is imádom. Emberek vagyunk, nem lehetünk minden helyzetben gyönyörűek. :)


23L

2011. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%

Jó a kérdés, pont ezen agyaltam. Èn ronda vagyok alvás közben, ez fix, mert én is láttam alvós képet magamról és hát nagyon gáz. Nem bírok vele szemben aludni, háttal neki is csak töksötét szobában! Pedig ébren szalonképes vagyok esküszöm.

A pasim ugyanugy nez ki, ahogy ebren, csak csukva a szeme... jo neki!

2011. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pontoztatok le,attól még ez az igazság!Így alszik.
2011. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

17:27 - "imbecil"?? Milyen szép szavakat olvaszt magába a magyar nyelv xD


A barátom imádnivaló alvás közben, amikor az éjszaka közepén felébredek, nehezen tudom megállni, hogy ne puszilgassam meg :) Lehet lepontozni ezért.

2011. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%

Az én páromnak is normális arckifejezése van, de ha hasra fekszik, akkor ő is csücsörít. Néha horkol vagy kettőt, nem vészes. Na de mikor a fogát nyikorgatja, na akkor aludni sem tudok, hideg ráz tőle. Valaki szokott még nyikorgatni a fogával?

Én nem vagyok szép alvás közben.

2011. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Fent már írta valaki, hogy a párja fura nyelven beszél álmában :) Az én párom is egy ufó akkor :D Magyaráz állandóan. Néha mondjuk értelmeseket is a munkájával kapcsolatosakat... De alapvetően nem szép alvás közben. Elég feszülten alszik. Ökle befeszül, csikorgatja a fogát (áááááá)
2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
tök jó, hogy sötétben alszunk, fogalmam sincs :)
2011. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

18:48-as vagyok

nem nyikorgatja :DD csikorgatja, köszönöm az egyik válaszolónak, hogy leirta ezt a szót :)))

2011. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%

az én kis hülyém nagyon édes alvás közben, mint egy ovis :)

magamról nem tudok nyilatkozni, de pont most mondta valamelyik nap, hogy vagy egy fél órán át nézett mielőtt felébredtem és hogy milyen szépen alszok.:D

meg még a koleszban sem szóltak rám h ijesztő lennék éjszaka

2011. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!